کاندوم تاخیری

زود انزالی مشکلی است که در بین مردان بسیار رایج می باشد. به همین دلیل بیشتر آقایان نمی توانند رابطه جنسی طولانی مدت را تجربه کنند و در بعضی مواقع موجب نارضایتی خود و به خصوص همسرشان می شود. بدون شک رابطه جنسی طولانی مدت چیزی است که بیشتر افراد می خواهند تا همه به دنبال روشی هستند که بتوانند به زمان این رابطه بیافزایند. یکی از بهترین روش هایی که می توان در اینجا پیشنهاد کرد استفاده از کاندوم تاخیری می باشد. ما در اینجا قصد داریم برای کمک بیشتر شما برای داشتن رابطه زناشویی موفق تر و جذاب تر، این کاندوم را تشریح انواع آن را بیان و ویژگی های کاندوم تاخیری خوب را بیان کنیم.

کاندوم تاخیری از موادی مانند بنزوکائین بهره مند شده است. کار کرد بنزوکانین به این صورت است که مقدار تحریک عصبی ای که توسط عصب تحریک شونده بالای آلت تناسلی حذب می شود را کاهش داده و به این ترتیب رابطه جنسی طولانی تر می شود. نکته بسیار مهم این است که کاندوم بنزوکانین کاملا شبیه کاندوم معمولی بوده به طوری که شریک جنسی تان به هیچ وجه متوجه نمی شود که شما از کاندوم تاخیری استفاده کرده اید. استفاده از کاندوم تاخیری یکی از بهترین روش های مقابله با انزال زود رس است و شما می توانید با استفاده از آن یک رابطه جنسی طولانی را تجربه کرده و سپس از لحاظ روحی و جسمی به اوج لذت برسید.

از بهترین برند های تولید کننده کاندوم تاخیری می توان به کاندوم تاخیری (NON-STOP) کاپوت، کاندوم تاخیری ناچ مدل coffee، کاندوم تاخیری آنجل، کاندوم دوبرابر تاخیری (double delay) ایکس دریم و … را اشاره کرد. شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام از این کاندوم ها وارد پروسه خرید آن شوید.