کاندوم خاردار

یکی از مواردی که به بانوان کمک می کند تا بیشتر تحریک شده و در پی آن لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرند استفاده از کاندوم خاردار است. همچنین مردانی که احساس می کند که آلت تناسلی کوچکی دارند که مناسب یک رابطه جنسی خوب و به اوج رساندن شریک جنسی شان نیست، تمایل به استفاده از این کاندوم را دارند. اما این نکته را باید دانست که خانم ها تنها حدود ۳۰ درصد از طریق مجرای داخلی رحم تحریک می شوند و بیشتر تحریک بانوان از طریق لمس و تماس با ناحیه کلیتوریس است.

این نوع کاندوم برای زمانی استفاده می شود که زن طرفدار تحریک شدید و خشن تری است. اما باید این نکته را دانست که استفاده بیش از حد از این کاندوم می تواند موجب به وجود آمدن بیماری های عفونی که به دلیل زخم شدن واژن می باشد، شود. به طور متوسط این نوع کاندوم ها باید دو بار در هفته و هر بار هم زیر ۵ دقیقه مورد استفاده قرار گیرد.

از جمله کاندوم های خاردار معروف، کاندوم خاردار درشت کاپوت، کاندوم تاخیری خاردار ایکس دریم، کاندوم خاردار اروس، و کاندوم coffeeناچ و کاندوم توربو ایکس دریم می باشد. اما معروف ترین کاندوم خاردار که بسیار محبوب هم می باشند، کاندوم های پنج گانه فضایی هستند. کاندوم فضایی با طراحی خاصی که دارد بر روی نواحی نقطه g و کلیتوریس تمرکز کرده و می توانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان زن ها را به ارگاسم برسانند. همچنین از دیگر سری های کاندوم خاردار می توان به کاندوم خاردار لارگو، کاندوم خاردار کاپوت، کاندوم خاردار ناچ و کاندوم خاردار آنجل اشاره کرد.

شما می تونید با کلیک بر روی هر کدام از کاندوم های خاردار زیر وارد پروسه خرید آنها شوید.

خرید کاندوم خاردار

فنسی باکس، خرید کاندوم خاردار در مشهد را بسیار راحت کرده است. کافی است کاندوم مورد نظر را به سبد خرید خود افزوده و هزینه آن را با کارت های شتاب پرداخت کنید. با خرید کاندوم به صورت اینترنتی، نه تنها تا ۴۰ درصد کاندوم خود را ارزان تر تهیه می کنید، بلکه با تحویل فوری در مشهد، حداکثر طی چند ساعت خرید خود را دریافت می کنید.