کاندوم فضایی

کاندوم فضایی از جمله کاندوم های خاردار درشت محسوب می شوند که در بازار ایران با برند ایکسدریم عرضه می شوند. این کاندوم ها دارای پنج نوع مختلف می باشند: اره ماهی، طوقی، شمشیری، چرخشی و دکمه دار. این کاندوم ها اصولا کمی چرب تر نسبت به دیگر کاندوم ها هستند و این نیز به دلیل خار های بسیار درشتی است که بر روی این کاندوم ها طراحی شده است. تمرکز کاندوم فضایی بر روی نقاط حساسی چون کلیتوریس و نقطه g واژن بانوان می باشد. بانوانی که طرفدار روابط خشن و شدید تر هستند از کاندوم فضایی به شدت حمایت می کنند. کاندوم فضایی بر خلاف کاندوم های دیگر که معمولا در بسته های ۱۲ تایی عرضه می شوند، در بسته های یک عددی می باشند. توضیحات بیشتر در مورد کاندوم های فضایی به این صورت می باشد:

  • کاندوم فضایی شمشیری

این نوع کاندوم دارای برجستگی های نرم بر روی بدنه و همچنین بر روی نوک ذخیره کننده اش می باشد. این برجستگی ها نرم و از جنس لاتکس می باشد.

  • کاندوم فضایی اره ماهی

این کاندوم که در از محبوب ترین کاندوم های فضایی می باشد. شبیه به همان کاندوم شمشیری است با این تفاوت که دارای برجستگی های دکمه دار می باشد. این کاندوم بیشتر برای بانوانی استفاده می شود که واژن حساسی داشته و سریعا زخم می شود.

  • کاندوم فضایی طوقی

کاندوم طوقی نسبت به دو کاندوم فضایی قبلی دارای خار های بیشتری می باشد. برای این کاندوم خار های درشتی بر روی بدنه اش طراحی شده است و همچنین به غیر از بدنه بر روی نوک ذخیره کننده اش نیز خار هایی می باشد. با این کاندوم فضایی به دلیل داشتن خار های بیشتر، بانوان بیشتر تحریک شده و آنها رو زودتر به اوج لذت و ارگاسم می رساند.

  • کاندوم فضایی چرخشی

از پر طرفدار ترین کاندوم های فضایی، کاندوم فضایی چرخشی می باشد. این کاندوم ها دارای خار های درشتی است که به صورتی خاص بر روی بدنه اش تعبیه شده است. این کاندوم ها می تواند در ارگاسم بانوان بسیار موثر باشد و به شدت برای بانوانی که سرد مزاج و دیر ارضا هستند توصیه می شود.

  • کاندوم فضایی دکمه دار

آخرین مدل کاندوم فضایی، کاندوم فضایی طوقی می باشد. این مدل کاندوم فضایی بیشترین خار را بر روی بدنه اش دارا می باشد. خار های این کاندوم به قدری تحریک کننده است که استفاده از آن برای تمام بانوان و برای مدل طولانی توصیه نمی شود.

.

فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس تمامی کاندوم های فضایی را عرضه می کند. شما می توانید با کلیک بر روی کاندوم مورد نظر وارد پروسه خرید اینترنتی آن شوید.