کاندوم و ژل حجم دهنده(بزرگ کننده)

بسیاری از آقایان از اندازه آلت تناسلی ناراضی اند و یا اینکه توسط همسرشان دائم در مورد این موضوع مورد نکوهش و اعتراض قرار می گیرند. این امر مطمئنا در ادامه باعث افزایش استرس مرد و کاهش اعتماد به نفس او در زمان نزدیکی و آمیزش می شود. در نتیجه به جای اینکه او به فکر چگونگی داشتن یک رابطه لذت بخش با همسرش باشد، دائما استرس اندازه آلت تناسلی اش را باید داشته باشد و اینکه می تواند با توجه به کوچکی آلت، همسر خود را به اوج لذت و ارگاسم برساند یا خیر. برای حل این مشکل ما به شما کاندوم حجم دهنده و یا ژل حجم دهنده را توصیه می کنیم. کاندوم های حجم دهنده یک راه کوتاه مدت است که به صورت موقت حجم را افزایش می دهد که می نواند بسیار خوشایند و کاربردی باشد. از جمله محبوب ترین کاندوم های حجم دهنده، کاندوم حجم دهنده (بزرگ کننده) لارگو ایکس دریم، و کاندوم حجم دهنده (بزرگ کننده) تاخیری ناچ است. این کاندوم ها که توسط فروشگاه اینترنتی فنسی باکس در بسته های ۱۲ عددی ارائه می شود، قیمت نسبتا پایینی نیز دارند.

ژل حجم دهنده نیز راه حل دیگری است برای افرادی که با آلت تناسلی خود مشکل دارند. یکی از محبوبترین ژل ها برای افزایش حجم، ژل حجم دهنده پاورمکس می باشد. ژل پاور مکس دارای خواص حجم دهندگی برای آقایان بوده و برای افزایش قطر و طول آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد . پاور مکس از معتبرترین برند بهداشتی زناشویی در ایران بوده که تاکنون ژل های مقاربتی متفاوتی جهت مصارف گوناگون روانه بازار کرده که تمامی آن ها با توجه تأثیرات چشمگیر، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. یکی از پرطرفدارترین محصولات این برند، ژل حجم دهنده می باشد. این ژل حجم دهنده، نه تنها باعث حجیم تر شدن و افزایش سایز آلت مردان می شود، بلکه با داشتن خاصیت ضد باکتریایی، بهداشت جنسی را افزایش می دهد.

این ژل را ۲ بار در روز و به مدت ۱۶ هفته بر روی آلت مالیده و هر بار به مدت ۳ تا ۵ دقیقه آلت را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ داده و پس از ۵ دقیقه آلت را به طور کامل شستشو دهید. این ژل یک روش بلند مدت با تاثیری دائمی می باشد. به این منظور که بعد از مدت ۱۶ هفته که طبق دستتورالعمل از ژل حجم دهنده پاور مکس استفاده کردید، تاثیر آن به صورت دائمی برای شما می ماند.

شما می توانید ژل حجم دهنده و یا کاندوم حجم دهنده مورد نظر خود را از موارد زیر انتخاب کرده و وارد پروسه خرید آن شوید.