خرید کاندوم ارزان از فروشگاه کاندوم

با اینکه کلمه خرید کاندوم ارزان در بعضی مواقع با خجالت هایی همراه می باشد، اما باید به این نکته توجه نمود که همین کاندوم ارزان می تواند شما را از هرگونه بیماری مقاربتی، بیماری های پوستی دستگاه تناسلی و همچنین بارداری های ناخواسته نجات دهد و لذت یک رابطه زناشویی ایمن را به شما هدیه دهد. در کنار این موارد، همچنین کاندوم ارزان می تواند به رابطه جنسی و زناشویی شما رنگ و بوی دیگری داده و آن را لذت بخش تر کند. شما می توانید با خرید کاندوم های ارزان خاردار، تاخیری، چرب و روان، حجم دهنده و … از رابطه زناشویی خود لذت بیشتری برده و بسیاری از محدودیت های جنسی خود را بپوشانید.

کاندوم حجم دهنده

مثلا در صورتی که شما از اندازه آلت تناسلی خود و یا همسرتان راضی نیستید، می توانید به راحتی با خرید یک کاندوم ارزان حجم دهنده از فروشگاه کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس، و استفاده از آن یا هدیه دادن آن به همسرتان این مشکل را به راحتی پوشش داده و یک رابطه عالی و کاملا طبیعی را تجربه نمایید.

قیمت کاندوم حجم دهنده

برای مشاهده قیمت های کاندوم حجم دهنده اینجا کلیک کنید.

کاندوم چرب و روان

همچنین در صورتی که شما و یا همسرتان در زمان نزدیکی و دخول دچار درد های مقاربتی می شوید، پیشنهاد ویژه ما به شما استفاده از کاندوم ارزان چرب و روان می باشد. این کاندوم به دلیل اینکه به مواد چرب و روان آغشته است می تواند شما و یا همسرتان را از شر این درد ها راحت کرده و یک رابطه راحت و بسیار لذت بخش را به شما هدیه دهد.

کاندوم تاخیری

در مواردی شنیده می شود که زوجین از زمان کوتاه رابطه جنسی خود شاکی هستند و تقاضای یک رابطه بلند مدت تر را دارند تا زمان طولانی تری در رابطه باشند و لذت بیشتری برده سپس به اوج لذت برسند. در این موارد پیشنهاد ما به شما کاندوم ارزان تاخیری ای است که توسط فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس ارائه شده است. شما می توانید لیست این کاندوم های ارزان را در قسمت فروشگاه و در دسته بندی تاخیری مشاهده نموده و کاندوم مورد نظر را انتخاب نمایید.

قیمت کاندوم تاخیری

قیمت کاندوم های تاخیری را می توانید در صفحه مربوطه مشاهده کنید.

کاندوم خاردار

همچنین کاندوم هایی هستند که می توانند به شما یک لذت اضافه را هدیه دهند. کاندوم ارزان خاردار از آن جمله از کاندوم ها است. شما می توانید با خرید کاندوم خاردار مطابق با نیاز و سلیقه خود یک تجربه کم نظیر در رابطه زناشویی تان را تجربه نمایید. تجربه ای که می تواند سالیان سال در خاطر شما بماند. از جمله این کاندوم های ارزان می توان به کاندوم ارزان فضایی، خاردار ناچ و کاندوم ارزان خاردار کاپوت اشاره کرد.

قیمت کاندوم خاردار

با مراجعه به صفحه کاندوم خاردار، قیمت انواع این کاندوم ها را مشاهده کنید.

علاوه بر اینکه فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس با هدف این تشکیل شده است که کاندوم ارزان و با کیفیت بالا را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، با هر خرید شما یک کد تخفیف در اختیار شما نیز قرار می گیرد که شما می توانید از این کد تخفیف ویژه در خرید بعدی خود استفاده نمایید و کاندوم را بسیار ارزان تر تحویل بگیرد.

از جمله امکانات دیگری که این فروشگاه در اختیار شما عزیزان قرار داده است، امکان خرید کاندوم با ارسال رایگان برای شما است. فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس مفتخر است که اعلام نماید که شما می توانید با خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان، از امکان خرید کاندوم با ارسال رایگان ما بهره منده شوند.