در یک رابطه زناشویی زن ها از مردان چه توقعی دارند ؟

  • مرد ها در ابتدا و قبل از شروع رابطه جنسی باید بدانند که در یک رابطه زناشویی زن ها از مردان چه توقعی دارند؟ اول از همه باید بدانند که زن ها در قبل و در حین رابطه زناشویی به صحبت احتیاج دارند. مردان باید احساساتشان را با بیان کلماتی ابراز کنند و بدین ترتیب به زن احساس محبوبیت و امنیت بدهد.
  • در حین رابطه جنسی باید کمی حوصله به خرج داد. رابطه زناشویی جای عجله نیست. زن ها توقع دارند تا مردان با حوصله و به آرامی به همسرشان فرصت دهند که شعله شهوتش به آرامی روشن و سپس شعله ور شود.
  • در یک رابطه زناشویی زن ها از مردان توقع بوسه های فراوان و ماهرانه دارند. مرد ها باید بدانند که هر بوسه که بر گونه و لب های همسرشان می زنند پیامی قوی را به قلب او ارسال می کند و او را برای شروع یک رابطه زناشویی مناسب بسیار آماده می کند. قدرت بوسه آنقدر زیاد است که می تواند شهوت زن را به تنهایی شعله ور سازند.
  • در یک رابطه زناشویی زن ها از مردان توقع دارند که با چشمانشان به او نشان دهند که چقدر محبوب است و چقدر به او عشق می ورزند. باید بدانید که ارتباط چشمی بین زن و مرد یکی از بهترین و قوی ترین راه های برقراری رابطه می باشد که نتیجه آن می تواند به حرکت افتادن چرخه های دیگر در بدن هم زن و هم مرد می باشد. پس لطفا با نگاهی خوب و عاشقانه به زن خود نشان دهید چقدر برایتان ارشمند می باشد و سپس از مزایای این نگاه هوشمندانه نهایت لذت را ببرید.
  • در یک رابطه زناشویی زن ها از مرد خود توقع دارند که با مو هایشان بازی کنند. یک مرد هیچ وقت نمیتواند درک کند که زن ها جه لذتی می برد وقتی که همسرش در هنگام رابطه زناشویی در مو های همسرش چنگ می زند.
  • لمس کردن یکی از راه های بسیار قوی در تحریک زن می باشد. مردهایی که این کار را به صورت بسیاری خوبی بلدند حتما این را می دانند که با این کار چگونه همسرشان به خوبی تحریک و آماده انجام عملیات زناشویی می شود.
  • ماساژ همسر یکی از راهکاری هایی است که می تواند به خوبی زن شما را تحریک کند و به او در رابطه لذت بیشتری بخشد. دستهای شما تنها یک جسم فیزیکی و زمخت نیست بلکه می تواند نیروی جنسی شما را منتقل نماید. شما می توانید با نمایشی خوب و عاشقانه معنای واقعی عشق را به همسرتان منتقل نمایید.
  • زن ها توقع دارند که مردان عشق خود را در بیرون از اتاق خواب هم به همسرشان نشان دهند و به این باور را بدهند که نزد آنها از محوبیت زیادی برخوردار هستند. روابط عاشقانه بیرون از اتاق خواب می تواند یک عدد گل یا حتی یک پیامک ساده باشد. همین کار های ساده می تواند شبی لذت بخش و طوفانی را به شما بدهد.
  • به زن ها این ایمان را بدهید که تنها شریک برای لحظه های لذت بخش تان است. بدین ترتیب زن تلاش می کند هر چه بیشتر در زمان های رابطه زناشویی از خودش مایه گذارد.
  • حتما قبل از رابطه جنسی خود را آماده یک رابطه زناشویی مناسب کنید. از جمله اقدامات قبل از رابطه جنسی می توان به موارد زیر اشاره کرد: از میان بردن مو های زائد، استفاده از عطر های خوشبو، دوش گرفتن، خوش بو کردن دهان و …