یک رابطه جنسی موفق رابطه ای است که هر دو طرف از آن رابطه لذت کامل را برده باشند. نکته خیلی مهمی که متاسفانه در جامعه ما بسیار دیده می شود بحث طلاق جنسی است که از بی اطلاعی زناشویی ناشی می شود. در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که در یک رابطه جنسی زنان از مردان چه می خواهند؟

در زیر به چند مورد از کارهای بسیار مهمی که آقایان باید برای به اورگاسم رساندن شریک جنسی شان انجام دهند پرداخته شده است:

فراموش بوسیدین یکی از مواردی است که به وفور اتفاق می افتد! شاید جالب باشد که بدانید بیشتر مردان در هنگام سکس به طور کامل فراموش می کنند که شریک جنسی خود را باید ببوسند. به این معنی که پس از معاشقه و در زمانی که مشغول به انجام اعمال حرکتی رابطه می شوند به طور کامل بر روی آن تمرکز می کنند یا از پوزیشن هایی استفاده می کنند که در آن امکانی برای بوسیدن نمی باشد. یکی از عوامل دیگری که موجب می شود فرد دیگر اقدام به بوسیدن نکند خشک و به اصطلاح ترش شدن دهان می باشد. باید توجه داشته باشید که انجام ندادن بوسه یکی از عواملی است که اورگاسم زن را به تاخیر می اندازد و باعث می شود که مرد زود تر از زن ارضا شود. باید بدانید که یکی از عواملی که خیلی به اورگاسم زنان کمک  می کند عمل مکیدن آنها و هم چنین نوزش و لمس بدنشان می باشد. خیلی از اوقات هنوز زن آماده نشده و مرد شروع می کند!!!

گاز گرفتن و یا فشار دادن آرام سر سینه زنان کاری است که بسیار برای خانم ها خوشایند است. همچنین لمس کلیتوروس و ماساژ باسن نیز از عواملی است که زنان را بسیار تحریک می کند. اگر این کار ها در زمانی اشتباه انجام گیرد و یا زمانی شروع شود که زن هنوز کامل تحریک نشده است می تواند موجب به وجود آمدن تیک های عصبی و یا درد شود.

باید در نظر داشت که نباید فقط بر روی نقاط حساس بدن زنان مانند نوک سینه ها و یا قسمت های جنسی متمرکز شد.  تمامی سطح بدن زن ها سر شار از نقاط حساس و تحریک پذیر می باشد. در زمان یک رابطه جنسی باید حتما شانه ها و پاهای زن ها ماساژ داده شده و بوسیده شود. همچنین بوسیدن کمر زن و ماساژ عضلات ساق پا نیز بسیار تاثیر گذار می باشد.

در نتیجه انجام این کار های ساده و ابتدایی می تواند هوش را از سر همسر شما خارج کند و در به اورگاسم رساندن آنها بسیار مهم و حیاتی می باشد.