یک رابطه زناشویی موفق رابطه ای است که پیوسته باشد به این معنی که به هیچ دلیلی در وسط کار قطع نشود. از ابتدا شروع شود و بدون هیچ گونه مشکل خاصی هر دو طرف به اوج رسیده و ارضا شوند. یکی از مواردی که به داشتن یک ربطه پیوسته و موفق کمک می کند در دسترس بودن تمامی لوازم مورد نیاز است. به این معنی که لازم نباشد وسط رابطه و در زمانی که دو طرف در اوج لذت می باشد رابطه قطع شود و مثلا یکی از طرفین به دنبال دستمال کاغذی از جای خود بلند شود. در این مقاله به بررسی لوازم مورد نیازی که باید قبل از رابطه جنسی آماده شوند می پردازیم.

مهمترین و اولین موردی که باید آماده شود یک محیط مناسب و متنوع می باشد. محیط خوب فضایی با روشنایی نسبتا خوب بسته به علاقه طرفین می باشد. محیط می تواند کاملا تاریک، نیمه روشن و یا کاملا روشن باشد که این بستگی دارد که شما در چه محیطی بیشتر تحریک می شوید. اصولا محیط های نیمه روشن بیشتر تحریک کننده است. سعی کنید حتما صدا های نا مناسب و مزاحم را از محیط خود دور کنید. مثلا تلوزیون حتما خاموش باشد تا تمرکز کاملا بر روی رابطه باشد. قبل از برقراری رابطه بهتر است که دوش گرفته شود. در نتیجه فضا برای دوش قبل و غسل بعد فراهم باشد. لوازم اصلی یعنی تخت خواب یا یک رختخواب نرم و راحت فراهم شود و یک مبل برای توانایی در ایجاد تنوع در پوزیشن ها در دسترس باشد. یک وسیله پخش موسیقی ملایم و تحریک کننده فراهم باشد مانند موبایل و … . در صورتی که از ضبط صوت استفاده شود بهتر است به این دلیل که موبایل صدای یک بعدی تولید می کند که در طول زمان آزار دهنده می باشد. اما اگر ضبط صوتی با حداقل دو باند در دسترس باشد هم کیفیت صدا بهتر می شود و هم اینکه صدا به صورت چند بعدی پخش می شود. لوازم بهداشتی برای جلوگیری از برخورد ترشحات واژن و منی با فرش و تخت فراهم باشد.

لوازم فانتزی خیلی می تواند به شما در داشتن رابطه ای بهتر کمک کند. لوازمی مانند تنقلات و شکلات، تکه های میوه و آب میوه و … برای شروع دلبری و پیش نوازی بسیار محرک است. همچنین می توانید از روغن هایی که موجب تحریک و بالا رفتن حرارت شده و یا روغن های ماساژ نیز بهره برد. مواد خامه ای یا کاکائویی نیز در زمان رابطه های دهانی بسیار موثر است.

در کنار این وسایل شیطونی، حرف های آتشینی که از قبل در ذهن خود آماده کرده اید و همچنین آه و ناله و راهنمایی کردن شریک جنسی به سمتی که بیشتر می خواهید تحریک شود را نیز اضافه نمایید.

با رعایت موارد بالا مطمئنا می توانید یک رابطه خوب و لذت بخش را می توانید تجربه نمایید.