طول زمان یک رابطه زناشویی

سوال و دغدغه خیلی از دوستان این است که یک رابطه جنسی مناسب چقدر باید طول بکشد؟ و اینکه بدن آنها توانایی تحمل این زمان را دارد و یا قبل از آن ارضا می شود؟

مرحله اول که اصولا حداقل ۵ دقیقه باید طول بکشد مرحله بغل کردن و نوازش بدون در آوردن لباس ها می باشد. این مرحله که ممکن است تا ۱۰ دقیقه هم طول بکشد بیشتر به معاشقه پرداخت می شود به همین دلیل خانم ها این مرحله را خیلی دوست دارند و از آن لذت می برند. مرد در این مرحله نقش اول را دارد و زن بیشتر گیرنده می باشد. لذت زن از این مرحله کاملا بستگی به توانایی مرد و همچنین میزان شناخت جنسی مرد از شریک خودش دارد. هر چه قدر این معاشقه بیشتر و لذت بخش ت باشد خانم ها بیشتر تحریک شده و واژن اون بیشتر مرطوب می شود. برای بالا بردن طول زمان یک رابطه زناشویی بهتر است که این مرحله افزایش پیدا کند.

سپس نوبت به معاشقه زن می باشد به این معنی که مرد دریافت کننده شده و نقش اول را زن بازی می کند. البته برای مردانی که زود انزال هستند و یا مکانیزم بدنی آنها به صورتی است که زود تر از زن به انزال می رسند، بهتر است که این مرحله مختصر انجام شده و یا اصلا انجام نشود. راه دیگر این است که برای طولانی تر کردن زمان یک رابطه زناشویی می شود که این مرحله را در وسط مرحله اصلی که دخول می باشد انجام داد. به این صورت که به طول مثال ۵ دقیقه دخول انجام داد و مجدد به معاشقه پرداخت و سپس دوباره دخول انجام داد. این نکته را مردان حتما باید در نظر بگیرند که در ابتدا اول باید زن به اورگاسم رسیده و ارضا شود و سپس مرد. تمام تلاش در طول یک رابطه زناشویی باید همین باشد.

بیشتر خانم ها با رابطه اورال (دهانی ) تحریک می شوند.  در نتیجه باید توجه داشت که غیر از معاشقه و نوازش برای به اوج لذت رساندن زن ها باید حتما رابطه اورال هم با آنها داشت در غیر این صورت ممکن است برای به ارضا رساندن خانم ۳۰ دقیقه و یا یک ساعت وقت گذاشت که زمان بسیار طولانی ای می باشد. در نتیجه راه میانبر برای به ارگاسم رساندن خانم ها رابطه اورال یا دهانی است.

لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله با ما در میان گذارید…