چکونه مرد خود را آماده برقراری رابطه جنسی کنیم ؟ (بخش اول)

یکی از هدف های تشکیل خانوانده و ازدواج موفق توانایی برقراری رابطه جنسی موفق می باشد. برای موفقیت آمیز بودن روابط زناشویی ابتدا باید طرفین همسرشان و نیاز های او را به خوبی شناسایی کنند و قبل از برقراری رابطه جنسی یا در حین معاشقه بتوانند آن ها را به راحتی بر طرف سازند. در این مقاله که به صورت چند قسمت از طرف فروشگاه فنسی باکس در اختیار شما قرار می گیرد می خواهیم نحوه آماده سازی مردان را برای یک رابطه جنسی بررسی نماییم.

همانطور که می دانیم اصولا مردان در یک رابطه جنسی زودتر از خانم ها به اوج لذت رسیده و ارضا می شوند. از این مورد می تواند به عنوان یک ویژگی خوب نام برد و زنان می توانند به راحتی و با روشهایی که در ادامه بیان می شود همسر خود را برای برقراری یک رباطه زناشویی موفق که هر دو طرف راضی باشند آماده کنند که این عمل موجب هر چه قوی تر شدن پایه های زندگی زناشویی زوجین می شود. در ادامه این مطلب در این قسمت و قسمت های دیگر راه های اماده سازی مردان را آموزش خواهیم داد.

یافتن میل و نیاز های جنسی برای برانگیختن مردان

اولین و شاید یکی از مهمترین کارهایی که باید برای برانگیختن آقایان انجام دهید شناخت همسرتان و شناسایی راه های تحریک او می باشد. شما می توانید به راحتی با همسرتان صحبت کنید از اون بخواهید که به شما بگوید از رابطه جنسی چه می خواهد و اینکه فانتزی های او برای یک رابطه زناشویی چی چیز هایی است. دوست دارد رابطه جنسی اش با شما چه مراحلی داشته باشد. شاید رابطه اورال دوست داشته باشد و شاید هم هیچ علاقه ای به آن نداشته باشد. بعضی از مردان دوست دارند قبل از برقراری رابطه حرف های عاشقانه بشنوند و بعضی دیگر دوست دارند به صورتی فیزیکی و با ماساژ و … تحریک شوند. در نتیجه اول از همه حتما باید بدانید برای داشتن یک رابطه موفق همسرتان از شما چه چیز هایی می خواهد.

(ادامه دارد….)