چگونه مرد خود را آماده برقراری رابطه جنسی کنیم ؟ (بخش دوم)

در قسمت قبل اهمیت شناخت مرد را گفتیم در ادامه به ویژگی های ظاهری خانم ها خواهیم پرداخت.

همیشه سعی کنید برای برانگیختن مرد خود ظاهری کاملا زنانه داشته باشید

یکی از مواردی که آقایان خیلی دوست دارند ظاهری زنانه می باشد. آقایان کاملا حرکات ظریفی که خانم ها می توانند انجام دهند را زیر نظر می گیرند و از آن لذت می برند. همینطور خانم هایی که دارای ویژگی هایی شبیه آقایان هستند را به هیچ وجه دوست ندارند. شاید دلیل این علاقه این است که اصولا خصوصیت زنانه خانم ها باعث می شود که خانم ها بیشتر به وضع ظاهری خود برسند و از بی توجهی به خود و دوری از ظرافت های زنانه اجتناب کنند.

ویژگی ظرافتی که خانم ها دارند موجب می شود که از انجام کار ها و رفتار های خشن دوری کنند و همینطور کارهای که نیاز به قدرت جسمانی بالایی دارد را به شوهر خود بسپارند.

چگونه برای برانگیختن آقایان می توان ظاهری زنانه و خوب داشت

یکی از مواردی که باید حتما در نظر داشت جنس لباس می باشد. مردان عاشق جنس های ظریف و ریز بافت مانند پارچه های ساتن، ابریشم، مخمل و … می باشند. این جنس ها می تواند به راحتی باعث تحریک مردان شود.

توجه به رنگ های مورد نظر آقایان

رنگ لباسی که شما بر تن می کنید باید توانایی این را داشته باشد که توجه مردان را به خود جلب کند. لباس شما باید یا پر رنگ و قوی باشد و یا کم رنگ و لطیف. اصولا رنگ هایی که خاصیت خسته کنندگی دارند نمی توانند مرد ها را تحریک کنند این رنگ ها از قبیل طوسی و یا خاکستری می باشد. رنگ های قرمز، صورتی ، آبی پر رنگ و یا آسمانی بنفش پر رنگ از جمله رنگ های هوس انگیز برای مردان می باشد.