چگونه مرد خود را آماده برقراری رابطه جنسی کنیم ؟ (بخش سوم)

یکی از راه های دیگر تحریک آقایان تحریک آقایان با ظاهر مورد پسند آنهاست. اینکار بسیار ساده است و تنها باید بدانید که مرد شما از چه نوع پوششی، چه جنسی، چه رنگی و چه زیور آلاتی بیشتر خوشش می آید. اصولا این نوع اطلاعات می تواند حتی به عنوان یک سیگنال به مرد خود نیز باشد که شما امشب آماده برقراری یک رابطه زناشویی موفق می باشید.

استفاده از زیور آلات مناسب:

اصولا زیورآلات می توانند ظاهری کاملا زنانه و هوس انگیز به شما بدهد. یکی از راه های دیگر که می تواند ظاهر شما را جذاب تر کند استفاده از زیور آلاتی هماهنگ با لباس هایتان می باشد. این زیور آلات حتما نباید طلا و گران قیمت باشد گاهی می توان حتی با زیور آلاتی چوبی که جدیدا بسیار مد شده است و گوشواره های و انگشتر های زیبا و هماهنگ با لباس شما باشد.

تحریک مردان با ظاهری مورد پسند آقایان

آرایشی ملایم و آرامش بخش

مطمئنا یکی از عواملی که باعث تحریک هر چه بیشتر و جذاب شدن بیشتر زن می شود استفاده از آرایشی مناسب می باشد. اما باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که نباید در آرایش افراط کنید و از ظاهری واقعی خود دور شوید. آرایشی مناسب و ملایم و در عین حال جذاب می تواند یکی از توانایی ها و استعداد های خانم ها باشد.

روش های فیزیکی برای برانگیختن و سیگنال دادن به آقایان پیش از رابطه زناشویی

پوشیدن لباس های زیر هوس انگیز

اصولا مردان از دیدن بدن برهنه خانم ها زیاد تحریک نمی شوند زیرا زمانی که بدن به طور کامل برهنه باشد ایرادات بدن نیز به خوبی دیده می شود. اما بدن نیمه برهنه خانم ها و یا بدنی پوشیده که اندام های خاصی را که برای مرد هوس انگیز است بهتر نشان می دهند می تواند به راحتی مرد را تحریک کرده و اماده پذیرش یک رابطه زناشویی بسیار لذت بخش کند. لباس و پوشش زیر شما می تواند اندام های شما را برای آقایان نمایان تر کند. همچنین استفاده از لباس های زیر حریر و توری می تواند حس جنسی مردان را چند برابر کند به خصوص اگر این لباس ها با آرایشی مناسب همراه باشد.

همچنین سعی کنید که قبل از برقراری رابطه زناشویی برجستگی های بدن خود را نمایان تر کنید و در زمان انتخاب لباس به این نکته توجه کنید که یکی از مواردی که مردان را به خوبی تحریک کرده و هواس آقایان را به سمت شما پرت می کند دیدن برجستگی های  بدن همسرشان می باشد.