نقاط حساس بدن بانوان در رابطه زناشویی (قسمت اول)

اصولا خانم ها به دلیل اینکه بیشتر طرفدار معاشقه و نوازش هستند، نقاط حساس بدن بدن خود را بهتر از بقیه می شناسند. خانم ها بیشتر دوست دارند که قبل از شروع رابطه زناشویی نوازش شوند و به این روش آماده برقراری یک رابطه جنسی موفق و یک ارگاسم لذت بخش بشوند. همین امر این مساله را که آقایان نقاط حساس بدن بانوان را رابطه زناشویی بشناسند و در زمان نوازش و معاشقه پیش از رابطه زناشویی به سراغ این مناطق بروند، بسیار حیاتی می سازد.

۱)     سر و گردن

یکی از کار های که نباید فراموش کنید نوازش و بازی با مو های خانم ها می باشد. خانم ها از این کار بسیار لذت می برند. در کنار این کار بوسیدن و لیسیدن گردن آنها بسیار تحریک بخش می باشد. در نتیجه گردن خانم ها نیز جزو نقاط تحریک پذیر آنها می باشد. در نتیجه بازی با مو ها و بوسیدن گردن برای شروع کار می تواند گزینه خوبی باشد.

۲)     گوش ( لاله)

شاید بسیار دور از ذهن باشد ولی گوش بانوان نیز بسیار حساس و تحریک پذیر می باشد. شما میتوانید با بوسیدن و یا تحریک با زبان بسیار خانم ها را تحریک کنید که برای خانم ها این کار بسیار لذت بخش است. حتی آقایانی در رابطه زناشویی و جنسی که کمی زرنگ تر و ماهر تر هستند، با دندان نیز تماس های کوچکی با گوش شریک جنسی شان برقرار می کنند که می تواند به خودی خود تحریک را در بانوان چندین برابر کند.