نقاط حساس بدن بانوان در رابطه زناشویی (قسمت سوم)

۶)      شکم و ناف

دستاننتان را بر روی شکم همسرتان بزارید و به آرامی نوازش کنید. با حرکات دایره ای دور ناف انگشتانتان را حرکت دهید و همسرتان را تحریک کنید. دستان خود را از زیر سینه ها به سمت پایین تا بالای ناحیه تناسلی حرکت دهید. ناف خانم ها نیز بسیار تحریک پذیر و هوس انگیز برای بانوان می باشد. به آرامی با دستتان ناحیه اطراف ناف را نوازش کنید و با زبان آن را تحریک نمایید. مطمئن باشید که همسرتان از این کار بسیار لذت برده و در به ارگاسم رساندن او بسیار کمک می کند.

۷)     کمر و ستون فقرات

کمر و ناحیه ستون فقرات بانوان بسیار تحریک کننده می باشد. دستانتان را از بالا به سمت پایین تا بالای باسن نوازش دهید و مجددا این کار را تکرار نمایید. همچنین می توانید این ناحیه را با بوسیدن و لیسیدن نیز تحریک نمایید. همچنین چنانچه نوازش کمر را در زمان رابطه جنسی نیز انجام دهید بسیار تحریک کننده و هوس انگیز می باشد. 

۸)     باسن

خانم ها از اینکه با باسن شان بسیار خشن برخورد کنید بسیار لذت می برند. می توانید با مالیدن و ضربه زدن به باسن همسراتان لذت او را چندین برابر کنید. این ناحیه بسیار حساس می باشد شما می توانید به راحتی همسرتان را با مالیدن، بوسیدن، لیس زدن و حتی ایجاد ایجاد تماس دندانی با باسنش به اوج لذت برسانید. مردان ماهر در صورتی که از بهداشت شریک جنسی شان مطمئن هستند حتی از بوسیدن و لیسیدن مقعد باسن همسرشان نیز امتنا نمی کنند که کاری بسیار تحریک کننده است و می تواند او را به راحتی او را به ارگاسم رسانده و به دلیل اوج لذت از زمین بلند کند.