نقاط حساس بدن بانوان در رابطه زناشویی (قسمت چهارم)

 

۹)     پا شامل داخل ران ها و پشت ساق پا

انگشتانتان را پشت زانو همسرتان گذاشته و  به آرامی و با ظرافت به سمت پا ها بالا بیاید. داخل ران ها بسیار حساس می باشد و شما می توانید به راحتی دست هایتان را به آرامی از داخل ران ها به سمت ناحیه تناسلی همسرتان حرکت دهید و نوازش دهید. بوسیدن و مکیدن این نواحی نیز بسیار تحریک کننده می باشد. ناحیه مچ پا و پشت ساق پا نیز بسیار محرک و هوس انگیز می باشد برای بانوان. راه دیگر تحریک نیز نوازش شیار بین انگشتان پا همسرتان می باشد که به شدت او را می تواند به اورگاسم نزدیک کند.

۱۰)اندام جنسی

در مرحله آخر به سراغ نواحی جنسی همسرتان بروید. یادتان باشد که این به عنوان تیر آخر و خلاص می باشد که می تواند او را به اوج لذت رسانده و یک رابطه برنامه ریزی شده و به یاد ماندنی را برای او به ارمغان بیاورد. این ناحیه را به آرامی و ظرفت با انگشتانتان نوازش دهید. این ناحیه بسیار تحریک کننده و هوس انگیز است و شما می توانید تغییرات را در صورت همسرتان ببینید و به اوج لذت رسیدن اون را با چشمان خود نظاره گر باشید. حال قسمت های لبه واژن را به آرامی نوازش دهیدو لبهایتان را بر روی آنها گذاشته و به آرامی بمکید. در مرحله آخر با زبانتان به کلیتروس ضربه بزنید و او را به اوج لذت و ارگاسم برسانید. 

در نهایت شما می توانید از اینکه همسرتان را به اوج لذت رسانده اید لذت برده و از این صحنه لذت ببرید. یادتان باشد که قسمت آخر یعنی واژن حساس ترین بخش بانوان در تحریک می باشد مخصوصا اگر این تحریک و نوازش با زبان انجام گیرد. این کار می تواند آنها را خیلی زود به ارگاسم برساند و اجازه دهد تا همسرتان از این حالت بسیار لذت ببرد