خیلی از افراد از اینکه اطلاعات کاملی در مورد رابطه زناشویی ندارند رنج می برند و از اینکه این مسئله را با دیگران بازگو کرده و از تجربه آنها استفاده کنند نیز خجالت می کشند. افرادی نیز هستند که از رابطه زناشویی فقط دخول آن را بلدند و بقیه ریزه کاری ها را سعی می کنند با آزمون و خطا به دست بیاورند. در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که یک رابطه جنسی و زناشویی چگونه باید شروع شده، ادامه پیدا کند و در نهایت پایان پذیرد. در انتهای این مقاله نیز به معرفی پوزیشن های مفید و پر کاربرد پرداخته می شود.

مطمئنا در اول زندگی همسر شما از شما انتظار یک رابطه کامل با تمام جزئیات را ندارد چون خود او نیز کاملا با موضوع آشنا نیست. اما به مرور زمان و با تجربه ای که هر دو طرف کسب می کنید دیگر داستان یک کم تغییر می کند و خواسته ها یک مقدار پیچیده تر می شود. در اینجا ما به شما می خواهیم اصول عشق بازی و آمیزش را به شما آموزش دهیم تا بتوانید شریک جنسی خود را بهتر ارضا کنید و یک رابطه زناشویی خوب را بتوانید برقرار کنید.

برقراری رابطه زناشویی نیازمند تمرکز و زحمت بسیار است که هر دو طرف باید انجام دهند تا بتوانند شریک جنسی خود را به بهترین شکل به اوج لذت برسانند. اولین گام برای داشتن یک رابطه جنسی خوب یک عشق بازی خوب و کامل می باشد. عشق بازی حکم آماده سازی شریک جنسی را دارد. خب سوالی که اینجا مطرح می شود که عشق بازی چیست؟ عشق بازی یعنی بیشتر بوسه و نوازش و کمتر دخول و نزدیکی. در مورد خانم ها بهرین روش این است که به آرامی پیش بروید و با یک پروسه طولانی مدت و او را کم کم به اوج لذت برسانید. اولین و پایه ای ترین فایده ای که این قسمت برای زن و مرد دارد این است که موجب تحریک و لذت هر چه بیشتر زن شده و همچنین رابطه جنسی را طولانی تر می کند.