همچنین این عمل باعث می شود که بانوان به ارگاسم کامل رسیده و لذت یک ارگاسم را که احتمالا بیش از یکی خواهد بود را تجربه نمایید. این نکته را در نظر بگیرید که هدف عشق بازی به ارگاسم رسیدن خانم ها نیست و در صورتی که اتفاق نیفتاد لازم نیست که زمان خیلی طولانی ای صرف آن کرده و نگران شوید. اما اگر این اتفاق روی داد و خانم به ارگاسم رسید می توانید به او کمک کنید تا یک ارگاسم لذت بخش را تجربه کند. چنانچه خانم ها در زمان عشق بازی به ارگاسم رسیدند به این معنی نیست که در حین رابطه جنسی دیگر به ارگاسم نمی رسند به این دلیل که خانم ها توانایی چند بار به اورگاسم رسیدن را در یک رابطه زناشویی دارند.

برای مدتی خود را فراموش کنید

یکی از مواردی که باید در رابطه جنسی در نظر داشته باشید از خود گذشتگی است. برای چند لحظه هم شده بر روی شریکتان تمرکز کنید. این عمل نه تنها باعث خوشحالی او خواهد شد، موجب بهبود وجهه شما نیز می شود. اصولا مردانی که در رابطه زناشویی شریک خود را در اولویت قرار می دهند در رابطه زناشویی موفق تر هستند.

دستان شما معجزه می کند

یکی از بی ادعا ترین و مهم ترین بخش بدن که می تواند معجزه کند در به اوج لذت رساندن زنان انگشتانتان می باشد. اما باید بدانید که چگونه از آنها استفاده کنید. با دستانتان همه بدن اون را لمس کرده و گاهی نیز فشار دهید سعی کنید اول سراغ واژن، باسن و یا سینه های زن نروید. از ماهیچه های پا ها شروع کنید. ران ها هم بسیار در عمل تحریک کمک می کند. دستتان را بر روی شکم و پهلو های او بکشید و او را به آرامی نوازش کنید. به او نشان دهید که چقدر به بدن او علاقه دارید.