نکات مهم قبل از برقراری رابطه جنسی

گاهی اوقات رعایت یک سری قواعد قبل از رابطه جنسی از خود رابطه جنسی بسیار مهم تر بوده و باعث افزایش شور و هیجان جنسی در هنگام برقراری رابطه جنسی می شود. این موارد به عنوان مقدمات رابطه جنسی بسیار مهم می باشد و در بیشتر مواقع نادیده گرفته می شود. موارد زیر را به عنوان اقدامات قبل از رابطه جنسی حتما در نظر بگیرید:

  • زیاد غدا نخورید

با مصرف بالای غذا قبل از رابطه جنسی احساس خستگی و خواب آلودگی به سراغتان خواهد آمد. این حس در زمانی که غذای  شما دارای منبع غنی ای از کربوهیدرات باشد( مانند برنج) افزایش پیدا می کند. مواردی که شما را برای برقراری یک آمیزش لذت بخش کمک می کند میوه، آجیل و آب می باشد. این موارد باعث می شود که انرژی لازم جهت یک رابطه جنسی خوب تامین می نماید.

  • مصرف نوشیدنی های انرژی زا ممنوع

تصور اشتباهی که بسیار رایج می باشد این است که قبل از برقراری رابطه زناشویی دو طرف رابطه باید از نوشیدنی های انرژی زا مصرف نمایند. این تصور کاملا اشتباه است به این دلیل که قند موجود در این مواد شاید برای مدت کوتاهی انرژی شما را به ظاهر بالا ببرد اما خستگی به سرعت به سراغتان آمده و به شما احساس خواب آلودگی دست می دهد.

  • به یک دیگر بحث نکنید

به قول معروف سطوح پایین جر و بحث در یک رابطه نمک آن رابطه بوده و نشانه ای از سالم بودن روانی زوجین می باشد. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که انجام جر و بحث در هر سطحی که باشد می تواند بر رابطه زناشویی شما اثر کرده و آن را حتی کنسل نماید. جر و بحث ممکن است حتی در زوج هایی که اول زندگی شان می باشد موجب سرد شدن آنها از یکدیگر برای مدتی شود و یا اینکه آثار آن برای همیشه در ذهن آنها باقی بماند.