مصرف قرص نعنا ممنوع

همانطور که می دانید یکی از بدترین اشتباهاتی که ممکن است در زمان رابطه زناشویی روی دهد این است که دهان طرف مقابل بوی بد دهد. بیشتر افراد برای مقابله با اینکه دهانشان بوی بد دهد از قرص های نعنا استفاده می کنند. اما باید در نظر بگیرید که استفاده از قرص نعنا قبل از آمیزش اصلا خوب نیست. قرص نعنا سطح تستوسترون خون را بالا برده و در نتیجه میل جنسی شما کاهش پیدا می کند. در نتیجه شما از رابطه جنسی خود لذت کافی را نبرده و دوست دارید سریعا آن را تمام کنید. قبل از رابطه جنسی برای اینکه استرس این را نداشته باشید که دهانتان بوی بد دهد، می توانید از مسواک یا انواع فلوراید و یا خوشبو کننده های دهان استفاده کنید.

سعی کنید بر استرس و اضطراب خود غلبه کنید

یکی از موارد خطرساز زندگی زناشویی وجود استرس در هنگام برقراری رابطه می باشد. از تاثیرات استرس در هنگام برقراری رابطه جنسی می توان به اختلالات جنسی و یا در برخی زمان ها اختلال در نعوظ اشاره کرد. در نتیجه بهتر است قبل از شروع آمیزش مدیتیشن داشته باشید و یا اینکه از همسرتان بخواهید کمی ماساژتان دهد. میوه و سیزجات نیز می تواند در کاهش استرس کمک شایانی به شما بکند.

بدن خود را با دیگران مقایسه نکنید

خیلی از افراد عادت دارند که به طور دائم بدن سوپر استار ها را ببینند و خود و شریک جنسی خود را با آنها مقایسه کند. این کار به شدن برای یک رابطه جنسی مضر است و موجب به وجود آمدن استرس در بدن آنها می شود. قبل از رابطه جنسی فکر خود را از هرگونه مقایسه با دیگران خالی کرده و فقط سعی کنید برنامه بچینید تا آمیزشی فوق العاده و لذتی بی سابقه را برای خود و شریک جنسی تان به ارمغان بیاورید.