آمیزش یا همان رابطه زناشویی یکی از مهمترین ارتباطات صورت گرفته بین زن و مرد می باشد. این امر آنقدر مهم و حیاتی است که در بعضی موارد حتی می تواند ادامه یک زندگی را تحت تاثیر قرار داده و حتی در بعضی موارد در ادامه یا اتمام یک زندگی مشترک تاثیر گذار باشد. اما با کمال تاسف باید اعلام کنیم که درکشور ما آموزش این موارد بسیار ضعیف بوده و بیشتر زوج های جوان در باطه زناشویی خود با مشکل های بزرگی رو به رو هستند. هدف از گروه فنسی باکس این است که با در اختیار قرار دادن انواع وسایل زناشویی مجاز به صورت کاملا محرمانه و همچنین آموزش های مختلف روابط زناشویی گامی مهم در این عرصه برداشته و این مشکل را تا حد توان برطرف کنیم.
خیلی ها در زمان نزدیکی فکر می کنند که باید سکوت کنند و به صورت پانتومیم به نزدیکی می پردازند. اما این موضوع را باید مد نظر قرار داد که آمیزش یک نوع رفتار است و باید در هنگام نزدیکی از کلام و بیان نیز استفاده نمود. چرا که خیلی موارد تاثیر این صحبت ها به مراتب مهم تر از فعالیت فیزیکی می باشد. شما با صحبت کردن می توانید اولا خواسته های خود را بگویید تا طرف مقابل شما متوجه شود که شما جه انتظاراتی از او دارید و دوم اینکه با کلمات و صحبت های تحریک کننده او را ترغیب کنید تا به بهترین شکل کار خود را انجام داده و خود نیز با کلمات شما بیشتر تحریک شود.
در مورد روابط جنسی همیشه و از دوران نوجوانی بد شنیده ایم. این باور های اشتباه باید حتما از ذهن پاک شده و باور های علمی و در چهارچوب دین جایگزین آنها شود. باید این نکته را در نظر داشت که بر خلاف آقایان که فقط از طریق نزدیکی به اوج لذت می رسند خانم ها بیشتر طرفدار لمس ، نوازش، حس مهم بودن و … می باشند. و از این طریق به راحتی آماده یک رابطه جنسی لذت بخش و ارگاسم خوب می رسند.
هیچگاه از روابط جنسی به عنوان یک سلاح برای رسیدن به خواسته هایتان استفاده نکنید. بسیار از آقایان رابطه جنسی را یک حربه فشار قرار می دهند تا به خواسته هایشان برسند، این موضوع شاید در ابتدا مفید باشد و جواب دهد اما در ادامه تاثیرات جبران ناپذیری خواهد داشت و وجب سردی روابط زناشویی طرفین و دلزدگی می شود.