رعایت یک سری ریز نکات برای داشتن یک رابطه جنسی خوب و لذت بخش جزو مهم ترین مهارت ها است که باید فراگرفته شود. در قسمت قبل یک سری از این نکات بیان شد. در این قسمت سعی می کنیم به تکمیل این نکات پرداخته شود.

زوجین باید این نکته را در نظر داشته باشند که همیشه سعی کنند به جای یک رابطه جنسی یکنواخت، سعی بر این کنند که همیشه تنوع را سر لوحه کار خود قرار دهند. سعی کنند که همیشه یک برگ برنده در زمان آمیزش در آستین داشته باشند. این کار موجب می شود که در زمان آمیزش طرف مقابل سورپرایز شده و لذت بیشتری از رابطه ببرد.

در نظر داشته باشید که هنر اصلی یک فرد در رابطه جنسی تونایی متوجه شدن این است که طرف مقابل چه می خواهد. شاید یک زن بیشتر نوازش سینه ها، لمس با زبان، لمس ران ها، لمس کلیتروس، تماس با نقطه g،  ارتباط دهانی و بسیاری حالت های دیگر را در یک رابطه جنسی مدنظر داشته باشد این را باید دانست و سپس وارد رابطه زناشویی و آمیزش شد.

ترس در یک آمیزش یک عامل کاملا فرسایشی می باشد. ترس موجب می شود که شما طرف خیلی از حرکت های لذت بخش نروید. در نتیجه از لذت آنها بی بهره می مانید. این ترس می تواند شامل ترس از بارداری شدن همسر، انزال زودرس و … باشد که بسیار مشکل ساز است و گاهی اینتقدر شدید است که موجب می شود طرفین قید آمیزش و لذت را بزنند و نیاز خود را به رابطه زناشویی سرکوب کنند.

اصولا خانم ها نگران شب اول یا همان شب زفاف می باشند. این ترس ها از دیرباز در خانم ها بوده است که آیا شب زفاف درد دارد و … . بهتر است آقایان بگذارند که ب اول با رضایت طرفین تمام شود. اصرار به برقراری رابطه زناشویی و استفاده از زور، فشار، و اذیت طرف مقابل برای رسیدن به اهداف بسیار کار بدی بوده و تاثیرات ناگواری را می تواند در ادامه زندگی داشته باشد. در نتیجه می توان شب زفاف را حتی به یک سری نوازش ها گذراند و اگر خود زن تقاضای پبشرفت بیشتر در رابطه را داشت با در نظر گرفتن مراقبت های ویژه آنها را انجام داد و در غیر این صورت می توان به راحتی ادامه لذت را برای شبهای دیگر گذاشت.

لطفا در قسمت های دیگر این مقاله ما را دنبال کنید…