سخنی دوستانه … چرا فنسی باکس

چرا فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوزام زناشویی فنسی باکس را باید انتخاب کنید؟

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس بر طرف کردن خلاهای زناشویی ای است که به ویژه در زوج های جوان ایجاد مشکلات عدیده ای کرده است. برطبق بررسی های انجام شده ۸۵% مشکلاتی که در زندگی روزمره بین زوج ها ایجاد می شود به دلیل نارضایتی جنسی و زناشویی است. زمانی که فردی نتواند طرف مقابلش را از لحاظ جسمی و ذهنی ارضا کند، در حقیقت برای او دغدغه ای درست کرده که دائم فکر او به این مشکل درگیر است و این دغدغه می تواند سرچشمه بسیاری از اختلافات و مشکلات چه در سطح خانواده و چه در سطوح بالاتر مثل جامعه شود. در این راستا فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس با کادری مجرب و مشاوران حرفه ای درصدد رفع این مهم بر آمده است. این فروشگاه در ابتدا به بررسی علل نارضایتی جنسی پرداخته و با تحقیقات زیادی که انجام داده است این مشکل اصلی این نارضایتی را در زندگی زناشویی پیدا کرد. مشکل اصلی زوجین مخصوصا زوج های جوان عدم آموزش مناسب اصول روابط زناشویی می باشد. زمانی فردی از نیاز های طرف مقابل خود خبر نداشته باشد و همچنین نیاز های جنسی خود را نیز خوب نداند چطور می تواند آنها را بر طرف کند. خروجی این عدم آموزش اختلافات زناشویی، بارداری های ناخواسته، عدم اطلاعات کافی در مورد نحوه استفاده از محدود کننده ها مانند انواع کاندوم های حجم دهنده، کاندوم های نازک، کاندوم های تاخیری، کاندوم های خاردار، اسپری های تاخیری، ژل های تاخیری، عدم آشنایی با پوزیشن های مفید و لذت بخش و نداشتن تنوع در رابطه زناشویی، دانش کم در مورد رهنمود های اسلام در مورد زندگی زناشویی، نداشتن دانش کافی در مورد بیماری های مقاربتی و نحوه انتقال آنها، عدم دانش کافی در مورد نقاط حساس بدن طرف مقابل برای تحریک بهتر و هزارن مشکل دیگر می باشد. این مشکلات بر روی هم جمع شده و در حال حاضر همانطور که در جامعه می بینید موجب به وجود آمدن یک بحران جدی در جامعه به خصوص در بین نوجوانان و جوانان شده است.

به همین دلیل فروشگاه اینترنتی فنسی باکس به همراه کادر مجربش بر خود دانست که در ابتدا با استفاده از مقالات و فیلم های آموزشی این مشکلات را تا حد ممکن بر طرف سازند. شما می توانید با استفاده از فیلم های آموزشی که در ویدئو های آموزشی و همچنین خواندن مقالات در قسمت مطالب آموزشی سایت دید خود را در مورد روابط جنسی و روش های آمیزش زناشویی بیشتر کرده و با علم کامل به سراغ روابط جنسی با همسرتان بروید.

شما می توانید در این فیلم ها به صورت کامل با انواع کاندوم ها از جمله کاندوم های حلقوی، کاندوم های نازک، کاندوم های تنگ کننده ، کاندوم های تاخیری ، کاندوم های حجم دهنده و کاندوم های خاردار و … به صورت کامل آشنا شده و نحوه استفاده از آنها را به خوبی فرا میگیرید. در مورد نحوه استفاده از ژل و اسپری ها نیز به همین صورت است یعنی اینکه در این فیلم ها و مقالات با انواع ژل های تاخیری، ژل های بزرگ کننده آلت تناسلی و ژل های تنگ کننده و ژل های افزایش نعوظ و … و همچنین اسپری های تاخیری و … آشنا شده و آموزش های لازم را در مورد نحوه استفاده از آنها فرا خواهید گرفت.

مورد دیگری که برای داشتن یک رابطه لذت بخش بسیار مفید است، بعد روانی یک رابطه جنسی است. اینکه شما چطور نیاز های جنسی طرف مقابل خود را متوجه شوید و چطور از آنها در جهت داشتن یک رابطه خوب و لذت بخش کمک بگیرید مهارتی است که باید حتما به آن برسید. مقالات و فیلم های آموزشی ای که در مورد روانشناسی جنسی در سایت آپلود شده است به شما بسیار کمک کرده و می تواند گره گشا باشد.

برای ما تمامی فروشگاه های سطح شهر و همچنین اینترنتی  که در این زمینه کار می کنند بسیار محترم هستند و کاملا به استراتژی و عقاید آنها احترام می گذاریم. اما مزیت این فروشگاه نسبت به دیگر فروشگاه های سطح شهر مانند داروخانه ها، کاندوم فروشی بادکنک و … این است که خیلی از افراد به این دلیل خجالت از رو به رو شدن با فروشنده از خرید کاندوم دوری می کنند. یک سری از دوستان هم اطلاعات زیادی در مورد کاندوم ندارند و به دلیل خجالت در مورد آنها از فروشنده ها سوال نمیکنند و اولین کاندومی را که می بینند می خرند بدون در نظر گرفتن نیاز خود و اینکه اصلا این کاندوم متناسب شرایط آنها می باشد یا خیر. مثلا موارد زیادی داشته ایم که همسر یک مرد به شدت از درد های مقاربتی رنج میبرده است اما مرد به خاطر اینکه از سوال کردن خجالت می کشیده است اولین کاندومی را که دیده برداشته در صورتی که آن کاندوم خاردار بوده و درد های مقاربتی را افزایش می دهد. یا اینکه فردی دارای آلت کوچکی است اما دائما از کاندوم چرب و روان استفاده می کند در صورتی که کاندوم مناسب برای این فرد کاندوم حجم دهنده است. مورد دیگر اینکه چنانچه همسر شما دیر به ارگاسم می رسد بهترین گزینه برای شما کاندوم فضایی خواهد بود در صورتی که خیلی از دوستان با کاندوم فضایی اصلا آشنا نیستند. همچنین خیلی از دوستان از کاندوم استفاده نمی کنند به این دلیل که لذت جنسی آنها کم شده و به اوج لذت نمی رسند. این کار تبعات زیادی خواهد داشت از جمله انتقال بیماری های مقاربتی، بارداری های ناخواسته و … . ما به این افراد کاندوم های بسیار نازک ناچ، ساگامی و … را پیشنهاد می کنیم. این کاندوم نازک بوده و همچنین گرما را نیز به خوبی انتقال می دهد. در مورد اسپری ها و ژل ها نیز به همین گونه است. مورد داشته ایم که مشکل عدم نعوظ داشته اما به جای استفاده از ژل افزایش نعوظ از ژل افزایش حجم استفاده می کرده و هیچگونه نتیجه ای نمیگرفته است. همچنین دوستانی که مشکل زودانزالی دارند می توانند از ژل تاخیری و اسپری تاخیری استفاده کرده و یا اینکه از کاندوم چرب، کاندوم تاخیری استفاده کننده. استفاده از کاندوم های نازک که گرما را منتقل میکند برای آنها بسیار بد است.

همچنین ویژگی فروشگاه اینترنتی فنسی باکسی نسبت به دیگر فروشگاه های اینترنتی که وسایل زناشویی می فروشند مانند دیجی کالا، کاندومک، مشهد کاندوم، کاندوم استار، کاندوم، زوج کالا، روم به دیوار و … این است که اولا در فروشگاه اینترنتی فنسی باکس محصولات بین ۲۰ تا ۴۰ درصد زیر قیمت بازار فروخته شده و همچنین در این فروشگاه در کنار فروش انواع کاندوم، ژل و اسپری آموزش روابط زناشویی و … نیز داده می شود. در کنار این موضوع شما هر محصولی اعم از کاندوم ژل های تاخیری، ژل ها حجم دهنده، ژل های افزیش نعوظ، اسپری های تاخیری و … را که از ما خرید کنید، ما برای شما آموزش کامل نحوه استفاده از محصول به علاوه کد های تخفیف ارسال می کینم تا به این ترتیب هم شما بتوانید به درستی از محصول ما استفاده کرده و از آن لذت ببرید، و هم اینکه در خرید های بعدی هم شما از تخفیفات ما بهره مند شوید و هم اینکه کد های تخفیفاتی را به دوستان خود بدهید تا آنها نیز از این تخفیفات بهره مند شوند.

خرید کاندوم در مشهد:

همچنین مژده به مشهدی های عزیز، شما میتوانید با خرید کاندوم به صورتی اینترنتی از فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس محصول مورد نظر خود را زیر دو ساعت در هر نقطه مشهد تحویل بگیرید. با خرید کاندوم در مشهد و یا خرید تمامی اسپری های و لوازم زناشویی در مشهد شما میتوانید در حداقل زمان ممکن محصول را تحویل گرفته و از آن در هر جایی که هستید بهره مند شوید.

سخن آخر هم اینکه فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس در صدد است که ابتدا با مشاوران مجربی که در اختیار دارد، به شما عزیزان در این زمینه مشاوره های لازم را داده و در هر چه موفق تر بودن در روابط زناشویی به شما کمک نماید. و همچنین با ارائه محصولات با کیفیت و آموزش نحوه استفاده از آنها شما را در هرچه مطمئن تر و لذت بخش تر شدن رابطه جنسی تان کمک نماید. خریداران مشهدی کاندوم نیز این موضوع را در نظر داشته باشند که می توانند محصول خود را به صورت فوری تحویل گرفته و از آن بهره مند شوند