مفیدترین پوزیشن های رابطه زناشویی (قسمت سوم)

حالت سومی که می خواهیم معرفی کنیم به این صورت است که زن در ابتدا لبه تحت می نشیند و پاهایش باید از تخت آویزان کرده و از یکدیگر باز کند. بهتر است برای اینکه تعادلش را در حین نزدیکی از دست ندهد بر روی آرنج هایش تکیه کرده و وزنش را بر روی آنها بی اندازد. سپس مرد در بین پاهای او ایستاده و آلت تناسلی اش را در داخل آلت تناسلی زن وارد می کند. توجه داشته باشید که اگر ارتفاع تخت یا هر جای دیگری که انتخاب کرده اید تا زن آنجا بنشیند کوتاه باشد، باید چند بالش زیر باسن زن بگذارید تا آلت تناسلی مرد و زن در یک سطح قرار گرفته و راحت تر دخول انجام شود. در این نوع حالت چنانچه در انتخاب مکان دقت شود کلیتوریس یعنی برجستگی نوک بالای آلت خانم ها به شدت تحریک شده و باعث به وجود آمدن یک ارگاسم لذت بخش برای آنها می شود. این روش مناسبترین راه برای استفاده از آن در شب زفاف می باشد و برای مردانی که وزن بالایی داشت و یا دارای شکم بزرگی هستند نیز بسیار مفید می باشد. این نکته را در نظر داشته باشید به این دلیل که در این روش احتمال حاملگی بسیار بالا است استفاده از کاندوم برای جلوگیری از بارداری های ناخواسته به شدت توصیه می شود.

چهارمین پوزیشنی که در نظر داریم برای شما به این صورت است که در ابتدا زن به پشت می خوابدو پاهایش را به هم باز می کند. سپس مرد آلت تناسلی اش را داخل مهبل زن کرده و پاهایش را به آرامی باز می کند تا ران هایشان به هم نزدیک شود. در این حالت مرد به طور کامل بین پاهای زن قرار می گیرد.

مزیت این روش این می باشد که فشار ران ها باعث تحریک لبه های بزرگ آلت تناسلی زن شده و کلیتوریس نیز به خوبی تحریک می شود. از مزیت های این روش قابل استفاده بودن آن برای ماه های اول بارداری است. ولی عیب آن نیز برای مردانی است که آلت تناسلی بلندی دارند. برای این آقایان این پوزیشن مناسب نمی باشد. در این روش استفاده از کاندوم نیز بسیار توصیه می شود همچنین افرادی که دارای آلت تناسلی کوتاهی هستند می توانند از کاندوم های حجم دهنده استفاده نمایند تا لذت بیشتری از رابطه خود ببرند.