مفیدترین پوزیشن های رابطه زناشویی (قسمت اول)

طبق گفته پژوهشگران و نظر سنجی های انجام شده، در یک رابطه زناشویی در صورتیکه رابطه دوطرفه بوده و هر دو طرف لذت کافی را از این رابطه ببرند، می تواند بیش از ۸۵ درصد مشکلات و مسائل زناشویی را از میان برده و حل نماید. به همین دلیل در این مقاله سعی می کنیم یک سری از پوزیشن های مفید و لذت بخش را معرفی کنیم تا به هر چه بیشتر لذت بردن شما در زمان نزدیکی با همسرتان دستی داشته باشیم.

متداول ترین نوع حالتی که زن و شوهر در زمان آمیزش می گیرند به این صورت است که زن به پشت خوابیده و پاهایش را از هم باز می کند و زانو هایش را مقداری خم می کند. سپس مرد در میان پاهای او قرار می گیرد. سپس آلت تناسلی خود را در واژن زن فرو برده و روی او می خوابد. برای اینکه وزن مرد بر روی زن نیفتد، نقطه اتکای مرد بر روی زانو هایش می باشد. این پوزیشن از آن جهت بسیار کاربردی و پرطرفدار می باشد که زن و شوهر می توانند در حین دخول و نزدیکی هم دیگر را نوازش و بوس هم کنند که لذت رابطه چندین برابر می شود.

این پوزیشن از آن دسته پوزیشن هایی هست که در آن دخول تقریبا به صورت کامل انجام می گیرد. اما دهانه زهدان و کلیتوریس یعنی برجستگی های نوک بالای آلت تناسلی زنان که حساسترین و بهترین نقطه زن برای تحریک شدن است کمتر تحریک می شود. اصولا این روش می تواند روش مناسبی برای شب زفاف بوده اما برای زنان حامله ای که در نیمه دوم بارداری خود را به سر می برند اصلا توصیه نمی شود زیرا به دلیل بزرگی شکم بانوان در این دوره بیشتر وزن آقایان بر روی شکم زن افتاده و ممکن است به جنین آسیب برسد.

در قسمت های دیگر این مقاله پوزیشن های دیگری را به شما معرفی خواهیم کرد…