مفیدترین پوزیشن های رابطه زناشویی (قسمت هفتم)

یکی از لذت بخش ترین پوزیشن هایی که زوجین می توانند استفاده نمایند این است که زن زانو زده و به جلو خم شده و سرش را بر روی بالشت می گذارد. و در این حالت مرد از عقب آلت تناسلی خود را به واژن زن فرو می کند. این روش به این دلیل برای زوجین بسیار محبوب است که در این پوزیشن نقاط حساس درون واژن زن به صورت مکرر توسط سر آلت تناسلی مرد به صورت خیلی زیاد تحریک می شود و زن در این این حالت به سرعت و با احساس بیشتر به اوج لذت و ارگاسم می رسد.

این روش بسیار برای زوجینی که با اصول عشقبازی نوازش زیاد آشنایی ندارند بسیار روش خوبی است چرا که چنانچه این بخش مهم به خوبی صورت نگیرد، پوزیشن به راحتی جای آن کمبود را پر کرده و زن را به اوج لذت می رساند. همچنین در کنار این این پوزیشن استفاده از کاندوم خاردار و یا تنگ کننده بسیار می تواند به شما در رسیدن به اوج لذت کمک کند. به این دلیل که در این روش دخول به صورت کامل انجام می گیرد، می توانید از ژل افزایش نعوض نیز استفاده نمود. در کنار این موارد می توان از ژل تاخیری و یا ژل حجم دهنده نیز برای افزایش لذت زن و همچنین طولانی تر شدن زمان نزدیکی و آمیزش استفاده نمود.

نکته دیگر این نوع آمیزش این است که در این حالت، دست های مرد کاملا آزاد است و در نتیجه می تواند با نوازش واژن، ناحیه کلیتوریس و قسمت های داخلی ران های زن که بسیار حساس نیز می باشد، به تحریک و بیشتر کردن لذت زن بسیار کمک کرد و به او یک تجربه به یاد ماندنی را هدیه داد.