ساز و کار ماساژ جنسی (قسمت اول)

یکی از مسائلی که در داشتن یک رابطه جنسی و زناشویی بسیار حائز اهمیت است استفاده از ماساژ جنسی برای لذت بیشتر و همچنین ارگاسم سریع تر می باشد. همچنین باید گفت که ماساژ اصولا خانم هایی را که دیر به ارگاسم می رسند بسیار کمک کرده و رسیدن به اوج لذت را تسهیل می بخشد. اما برای داشتن یک ماساژ خوب ابتدا باید ساز و کار یک ماساژ جنسی خوب را فرا بگیرید.

در این ماساژ استفاده از ژل های تنگ کننده واژن بسیار توصیه می شود تا در زمان رابطه هر دو طرف لذت بیشتری احساس کنند. همچنین از ژل های تاخیری و کاندوم های تاخیری برای افزایش زمان آمیزش بسیار توصیه می شود. پیشنهاد بعدی ما استفاده از ژل بهداشت جنسی واژن برای بالا بردن بهداشت آن و از بین بردن بوی بد برخی واژن ها می باشد. کاندوم خاردار هم گزینه خوبی است که بعد از یک نوازش خوب برای افزایش لذت استفاده شود.

ماساژ پشت بدن:

بهترین نقطه بدن خانم ها برای شروع ماساژ پشت بدن آنها می باشد. شروع کار این نوع ماساژ می تواند به این صورت باشد که ابتدا انگشتان خود را روی پوست او کشیده و بعد پشت او را از بالا به پایین به آرامی نوازش دهید. سپس به طور مکرر و پی در پی با حرکات کششی و دایره مانند به ماساژ کمر او بپردازید. در این حین بهتر است که گاهی پوست بدن او را در دستتان گرفته و به آرامی مالش دهید و بفشارید و همچنین دستان خود را لا به لای موهای او برده و سرش را ماساژ دهید. بعد از آن مناسب ترین جا برای ماساژ انگشتان پاهای او می باشد.

ماساژ جلوی بدن

ماساژ جلوی بدن شامل ماساژ سینه ها و پستان ها و موهای ناحیه شرمگاهی می باشد. در ابتدا باید سینه و پستانها را به صورت مکرر از داخل به سمت خارج ماساژ داده و آنها را بمالید. می توانید با ماساژ آرام و ملایم نوک سینه ها به تحریک بهتر و لذت بخش تر زن بپردازید. ناحیه شرمگاهی و اطراف واژن را به آرامی ماساژ داده و موهای آن را نوازش کنید. یکی از مناست ترین قسمت ها برای ماساژ ناحیه زیر شکم می باشد که حالا باید به سراغ آن بروید. سپس کف دستانتان را با کشیدن به هم دیگر کمی گرم کنید و بر روی ناحیه تخمدان های زن قرار دهید.