ساز و کار ماساژ جنسی (قسمت دوم)

ساز و کار ماساژ جنسی (قسمت دوم)

یک باور وجود دارد که انجام ماساژ قبل از شروع سکس بسیار به افزایش انرژِی زن برای داشتن یک نزدیکی و آمیزش عالی کمک می کند. در زمان ماساژ بهتر است که بانوان عضلات ناحیه کف لگن و واژن را مانند زمان نگهداشتن ادرار سفت کرده و به همان صورت نگه دارد.

ماساژ واژن

در زمان ماساژ واژن بهتر است که دستکش لاتکس استفاده شود. اصولا زن ها از دو تحریک دو ناحیه به ارگاسم می رسند: تحریک کلیتوریس و تحریک نقطه g. بر اساس تحقیقات و نظر سنجی های انجام شده ارگاسم از طریق تحریک نقطه g برای بانوان لذت بخش تر و عمیق تر خواهد بود و در نتیجه این نوع ارگاسم را بیشتر ترجیح می دهند. چنانچه این تحریکات به خوبی انجام گیرد، زن می تواند چند ارگاسم پشت سر هم را تجربه نماید که این امر در روحیه او و میل جنسی او برای آمیزش های بعدی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

برای شروع ماساژ واژن ابتدا دست خود را به یک ماده لیز و چرب آغشته کرده و سپس لبه های واژن را به وسیله انگشتانتان از هم باز نمایید. سپس نوک انگشتان خود را به طرف ناف قرار داده و لبه های داخلی و خارجی واژن را از یکدیگر جدا نمایید. در اینجا شروع به ماساژ آنها به صورت تک به تک با دو انگشت نمایید.

مرحله بعد باید ابتدا یک انگشت خود را وارد واژن کرده و سپس انگشت دوم را نیز وارد کنید. بعد انگشت شست را رو به روی کلیتوریس قرار داده و به صورت خیلی آرام دسته خود را بلرزانید. این کار را باید به صورتی انجام دهید که انگشتانتان ناحیه داخلی واژن و شست تان با کلیتوریس تماس برقرار کند.

در این نوع ماساژ می توانید از ژل های افزایش میل جنسی برای بانوان و همچنین ژل های تاخیری برای هم بانوان و هم آقایان استفاده نمایید تا علاوه بر افزایش میل جنسی، زمان آمیزش نیز افزایش یابد. همچنین مردانی که تا این مرحله هنوز به نعوظ نرسیده اند برایشان ژل های تقویت نعوظ و افزایش نعوظ توصیه می شود. استفاده از ژل های تنگ کننده و کاندوم های خاردار نیز می تواند بسیار لذت بخش باشد.

در قسمت های بعدی این مقاله با ما همراه باشید.