ساز و کار ماساژ جنسی (قسمت سوم)

راه دیگر ماساژ جنسی به این صورت است که دست خود را بر روی استخوان عانه قرار داهید و انگشتانتان را در تماس با لبه های واژن بگذارید. در اینجا ابتدا دست خود را به آرامی به سمت پایین آورده و به صورت چرخشی این ناحیه را شروع به ماساژ دادن کنید. به این صورت که یک دایره را فرض کرده و بعد از کف دست را بلند کرده و با انگشتانتان چند ضربه به لبه های واژن بزنید. سپس چند ثانیه صبر کرده و مجدد این عمل را انجام دهید.

گردن رحم در ناحیه پشت و فوقانی واژن قابل لمس است. رحم به ورت یک بافت گنبدی شکل می باشد که شکافی به مانند چانه در وسط آن موجود می باشد. شما می توانید به آرامی و ملایمت این ناحیه را ماساژ بدهید. برخی از خانم ها از این کار به شدت لذت برده و برایشان این عمل به شدت لذت بخش می باشد. با تکرار این حرکت برای این دسته از بانوان، آنها به ارگاسم و اوج لذت بسیار نزدیک می شوند.

نکته بسیار قابل توجه و مهم این است که ناحیه کلیتوریس از آلت آقایان بسیار حساستر است در نتیجه حتما در زمان ماساژ این قسمت از ژل های روان کننده و یا دستکش لاتکس استفاده نمایید و بسیار نرم و آرام این قسمت را ماساژ دهید. یکی از راه های کاهش درد در زمان ماساژ کلیتوریس این است که با استفاده از لبه های واژن آن را تحریک کرده و ماساژ دهید.

شما در صورتی که با بدن بانوان زیاد آشنا نیستید و نمی دانید کدام قسمت بیشترین حساسیت را نسبت به ماساژ دارد بهترین راه این است که از خود زن بخواهید تا دست شما را گرفته و به سمتی که دوست دارد تحریک شود هدایت کرده و شروع به ماساژ و استمنا کند. سپس شما همان عمل را ادامه دهید.