پارامتر های انتخاب کاندوم مناسب قسمت دوم

پارامتر های انتخاب یک کاندوم مناسب قسمت دوم

“کاندوم های مختلف و متنوع می تواند تجربه های جنسی مختلف را به شما هدیه دهد”

همیشه به یاد داشته باشید که استفاده از یک کاندوم در طول رابطه جنسی می تواند به مرور زمان کسل کننده شده و لذت جنسی را کاهش دهد. همچنین در زمان انتخاب کاندوم حتما از شریک جنسی خود نظر بخواهید. به خاطر داشته باشید که چیزی که مورد پسند شما است ممکن است مورد پسند شریک جنسی شما نباشد.

همانطور که می دانید کاندوم ها در انواع شکل، جنس، ضخامت، بافت، روان کننده و … به بازار عرضه شده اند و شما با توجه به نیاز جنسی خود و همسرتان می بایست بهترین آنها را انتخاب کرده و استفاده نمایید.

در اینجا ما کاندوم های مناسب را برای افراد مختلف معرفی می کنیم:

  • کاندوم مناسب برای افراد انرژیک و پرتکاپو:

برای دوستانی که میل جنسی بالایی دارند و می خواهند که شب را با همسرشان به سکس و رابطه جنسی بگذرانند، کاندوم های نازک و کاندوم های چرب و روان پیشنهاد می شود. این پیشنهاد به این دلیل است که در رابطه جنسی و دخول طولانی مدت موجب خشک شدن ناحیه داخلی واژن خانم ها می شود، و در نتیجه آن موجب به وجود آمدن درد های مقاربتی و یا زخم های داخلی ناحیه واژن و عفونت کردن آن زخم ها به مرور زمان می شود. کاندوم های روان با آب رسانی و چرب کردن لبه ها و ناحیه داخلی واژن از ایجاد اینگونه مشکلات جلوگیری می کند. از جمله مناسب ترین کاندوم های روان به ترتیب زیر می باشد:
کاندوم کافه (قهوه) ناچ، کاندوم کلاسیک آلوورا ناچ، کاندوم آنتی باکتریال ایکس دریم، کاندوم ایکس دریم توربو، کاندوم اسپرم کش ایکس دریم، کاندوم بسیار چرب اروس، کاندوم بسیار محرک ناچ، کاندوم تنگ کننده ناچ و … . تمامی این کاندوم ها جزو کاندوم های چرب بوده و به هرچه بهتر شدن روابط جنسی شما کمک شایانی می کند.

از طرفی دیگر برای این افراد کاندوم های نازک نیز بسیار مناسب می باشد. کاندوم های نازک به این دلیل بسیار مناسب اند که ضخامت آنها موجب انتقال گرما در زمان رابطه جنسی بین آلت تناسلی مرد و واژن زن می شود. این انتقال گرما به این دلیل که حس حضور کاندوم را به حداقل می رساند، موجب افزایش لذت جنسی می شود. در نتیجه هم مرد و هم زن در این رابطه جنسی راحت تر به اوج لذت و ارگاسم می رسند و یک رابطه بسیار لذت بخش و به یاد ماندنی را تجربه خواهند کرد.

شما عزیزان می توانید برای خرید این نوع کاندوم ها با کلید واژه های خرید اینترنتی کاندوم چرب، خرید اینترنتی کاندوم روان، خرید اینترنتی کاندوم نازک، خرید کاندوم ایکس دریم، خرید کاندوم کلاسیک آلوورا، خرید کاندوم تنگ کننده مشهد، خرید کاندوم مشهد، کاندوم مشهد و … ما را در اینترنت پیدا کرده و سفارش خود را ثبت نمایند.