پارامتر های انتخاب کاندوم مناسب قسمت سوم

انتخاب کاندوم یکی از مهمترین مسائل در زمینه زناشویی می باشد. در دو مقاله قبلی به معرفی انواعی از کاندوم ها پرداخته شد. در اینجا می خواهیم کاندوم روان و چرب و همچنین کاندوم خاردار را به سمع و نظر شما برسانیم.

۳) در صورتی که شما طرفدار برانگیختگی بیشتر در زمان رابطه زناشویی و دخول هستید، کاندوم های خاردار می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. کاندوم های خاردار به دلیل اینکه خارهایشان بر روی نقاط حساس واژن متمرکز شده اند، به شما برای لذت بیشتر و ارگاسمی هر چه بهتر کمک شایانی خواهند کرد. این کاندوم ها اصولا بر روی لبه های واژن، کلیتوریس، نقطه جی و … است که موجب افزایش لذت و میل جنسی در بانوان می شود. در این زمینه کاندوم هایی نظیر کاندوم طوقی، کاندوم فضایی چرخشی، کاندوم فضایی شمشیری و … و همچنین کاندوم خاردار درشت کاپوت، کاندوم خاردار تاخیری ایکس دریم، کاندوم خاردار اروس و … می توانند بهترین گزینه برای شما باشد.

۴) کاندوم های چرب و روان برای دوستانی که یک رابطه آرامش بخش و راحت را می خواهند و یا اینکه در زمان رابطه دچار درد های مقاربتی می شوند یعنی در ناحیه لبه های واژن و یا اینکه در ناحیه داخلی واژن دچار درد می شوند بسیار مناسب می باشد. این کاندوم ها به دلیل اینکه آغشته به موادی چرب می باشند در زمان دخول کار را بسیار راحت کرده و می توانید با کمترین فشار به لبه های واژن و آلت تناسلی زنان و در هر شرایط و با هر پوزیشنی عمل دخول را انجام دهید. از جمله بهترین کاندوم های چرب و روان به صورت زیر می باشد:
کاندوم بسیار چرب اروس، کاندوم کافه (قهوه) ناچ، کاندوم بسیار محرک ناچ، کاندوم اسپرم کش ایکس دریم، کاندوم آنتی باکتریال ایکس دریم، کاندوم تنگ کننده ناج، کاندوم آلوورا ناج و …

شما عزیزان می توانید با خرید اینترنتی کاندوم از فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس به راحتی و در کمترین زمان کاندوم مورد نظر خود را درب منزل به صورت کاملا محرمانه تحویل گرفته و از آن لذت ببرید.

همچنین شما می توانید با کلید واژه های خرید کاندوم، خرید اینتزنتی کاندوم، خرید کاندوم مشهد، خرید اینترنتی کاندوم مشهد، خرید کاندوم خاردار، خرید کاندوم تاخیری، خرید کاندوم و … ما را در گوگل پیدا کرده و از تجربه یک خرید مطمئن از فروشگاه اینترنتی ما لذت ببرید.