ویژگی های یک کاندوم خوب قسمت اول

مطمئنا در جهان امروز کمتر کسی می باشد که ویژگی های یک کاندوم خوب را نداند و با آن مواجه نباشد و الان دغدغه اصلی مصرف کنندگان کاندوم، چگونگی انتخاب یک کاندوم خوب و مناسب برای حس ایمنی بیشتر و لذتی مضاعف می باشد. اما مشکل اصلی دوستان در دنیای امروز وضعیت آشفته بازار می باشد و اینکه برخی به دلیل خجالت از داروخانه ها و فروشندگان کاندوم خواص کاندوم های مختلف را نمی پرسند در نتیجه اولین کاندومی را که می بینند می خرند بدون اینکه توجه داشته باشند این کاندوم به درد آنها می خورد یا نه. در نتیجه  طبعا دجار اشتباهات زیادی در زمینه انتخاب کاندوم مناسب می شوند. از طرفی در بعضی از مواقع داروخانه ها برند هایی را می آورند که توسط هیچ ارگان معتبری تایید نشده اند و یا اینکه گاهی اوقات برای سود بیشتر برند های متفرقه جای برند های اصلی را در بازار می گیرند. در نتیجه همه این موارد انتخاب یک کاندوم مناسب بسیار سخت می شود. در این مقاله میخواهیم ویژگی های یک کاندوم خوب را برایتان بگوییم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشت باشید.

  • جنس یک کاندوم خوب

بیشتر کاندوم های موجود در جهان پلاستیک است اما رایج ترین آنها لاتکس می باشد. لاتکس به دلیل ویژگی های منحصر به فردش مورد توجه قرار گرفته است از جمله مقاومت بالا و قدرت کشسانی عالی. چنانچه پوست شما به این کاندوم حساسیت دارد می توانید کاندوم هایی به جنس های دیگر مانند پلی اورتان را خریداری نمایید. برخی از کاندوم ها نیز هستند که از جنس پوست برخی حیوانات مانند بره هستند. این کاندوم ها جلوی بارداری های ناخواسته را می گیرند اما جلوی بیماری های مقاربتی مانند ایدز را نمی توانند بگیرند.

در نتیجه بهترین گزینه برای شما انتخاب کاندومی از جنس لاتکس می باشد، در صورتی که پوست بدن شما با این جنس مشکل داشت گزینه بعدی شما استفاده از کاندومی با جنس پلی اورتان است.