ویژگی های یک کاندوم خوب (قسمت سوم)

در قسمت های قبلی مقاله، پارامتر های انتخاب کاندوم گفته شد و همچنین در مورد کاندوم های تاخیری نیز توضیحاتی داده شد. در این قسمت می خواهیم به کاندوم های کلاسیک و طرح دار بپردازیم.

الف ) کاندوم کلاسیک:

این کاندوم ها اصولا فقط جهت افزایش ایمنی، جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی و همچنین بارداری های ناخواسته به کار می روند و همانطور که از هیچ امکان اضافی ای به کاربر نمی دهد. این کاندوم ها اصولا شفاف و نازک هستند و مقداری هم ماده لوبریکانت برای افزایش لذت در رابطه جنسی دارا می باشند. در نتیجه این ویژگی ها این کاندوم را به یک کاندوم مناسب و محبوب برای استفاده عمومی تبدیل می کند.

از جمله این کاندوم ها میتوان به کاندوم کلاسیک ناچ اشاره کرد.

کاندوم های طرح دار

این کاندوم ها که اغلب در طرح های شیار دار و خاردار و یا ترکیبی از این دو می باشند، می تواند برای شما یک کاندوم خوب بوده و یک لذت جنسی متفاوت و به یادماندنی را به شما و شریک جنسی تان بدهد. انتخاب نوع کاندوم کاملا بستگی به نیاز شما دارد و یک امر سلیقه ای است. در نتیجه باید کاندوم های مختلف را در این زمینه تجربه کرده و به کاندوم مورد نظر خود دست پیدا کنید.

کاندوم های شیار دار اصولا دارای شیار هایی با اندازه ها و فواصل یکسان بوده که در نتیجه تحریک جنسی را هم برای آقا و هم برای خانم بسیار بیشتر کرده و رابطه جنسی را لذت بخش می نماید. همچنین کاندوم های خاردار دارای برجستگی ها و خارها و یا دکمه هایی بر روی بدنه و یا در سر کاندوم می باشد. در بیشتر مواقع کارخانه های طراحی و ساخت کاندوم از طرح های ترکیبی خاردار و شیار دار استفاده می نمایند تا در نتیجه آن مصرف کننده ها از استفاده از آنا لذت بیشتری ببرند.