چگونه همسر خود را به ارگاسم برسانیم (قسمت اول)

اولین کار برای به اوج لذت رساندن زنان، دادن احساس آرامش به اوست. پس سعی کنید تمام آنچه که برای او لذت بخش است را برای او انجام دهید. در نتیجه تا حد زیادی اضطراب اولیه و استرس او کاهش می‌یابد. زنان در زمان‌هایی که استرس زیادی دارند میل جنسی شان تا حد زیادی کاهش می‌یابد و لذت بردن از رابطه جنسی برایشان سخت میشود.

برای اینکه بتوانید شریک جنسی خود را به اوج لذت و یا به زبان ساده تر به ارگاسم برسانید، در ابتدا باید سعی کنید که بتوانید رابطه ای صحیح با او برقرار نمایید. مطمئنا یکی از لذت های بسیار خاص برای آقایان این است که ببینند زنی که عاشقش هستند در کنار او خوشحال است و همچنین از کنار او بودن و از رابطه زناشویی با او لذت می برد. اما اینکه چگونه باید یک زن را به ارگاسم رساند سوال بزرگی است که ذهن خیلی ها را به خصوص افرادی را که تجربه جنسی و زناشویی زیادی ندارند را به خود درگیر کرده است. باید دانست که رابطه جنسی یکی از مهمترین عامل های تعیین کننده کیفیت رابطه زوجین در روزمره می باشد. باید قبل از برقراری رابطه جنسی با آناتومی بدن زنان آشنا شده و همچنین نقاط حساس بدن اون را کامل بشناسیم. چنانچه از این موارد غافل شویم کم کم زن نسبت به همسرش سرد شده و موجب به وجود آمدن مشکلاتی در زندگی انسان می شود. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می شود یک زن را به اوج لذت رساند و دنیا را برای اون متحول ساخت.

در ادامه و قسمت های بعدی این مقاله روش هایی رو بیان می کنیم که در رابطه زناشویی به مانند معجزه عمل می کنند و سرعت به ارگاسم رسیدن زن را چندین برابر می کنند:

گام اول – همسرتان را آرام کنید…

اولین گام برای اینکه همسر خود را به ارگاسم برسانید این است که به او کمک کنید تا از در کنار شما بودن و برقراری رابطه جنسی با شما احساس آرامش کند. شما می توانید به راحتی از اون بپرسید که از چه کارهایی در این لحظه لذت بیشتری خواهد برد و یکی یکی آنها را برایش انجام دهید. در نتیجه این اعمالی استرس زن تا حد زیادی از بین رفته و احساس آرامش سراسر وجودش را فرا می گیرد. این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید که زمانی که زنان استرس زیادی دارند، میل جنسی آنها به شدت کاهش می یابد و به سختی از یک رابطه زناشویی لذت می برند.

در قسمت های بعدی این مقاله با ما همراه باشید…