چگونه همسر خود را به ارگاسم برسانیم (قسمت دوم)

در مقاله قبلی به این موضوع پرداختیم که هدف از این مقاله بالاتر بردن حس لذت زن در یک رابطه زناشویی و همچنین هدیه کردن ارگاسمی لذت بخش به او است. و یکی از راهکار های خیلی کاربردی نیز بیان گشت. در این قسمت از مقاله می خواهیم دو راه دیگر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید در رابطه زناشویی خود از آنها بهره برده و لذت رابطه جنسی تان را افزایش دهید.

گام دوم – وقت کافی را برای به ارگاسم رساندن خانم ها بگذارید.

یکی از مهمترین گام هایی که باید حتما به آن توجه کافی را داشته باشید این است که یکی از ارکان یک رابطه موقق و لذت بخش مدت زمانی است که به آن رابطه اختصاص می دهید. یکی از مهمترین بخش های یک رابطه جنسی برای زن مرحله عشق بازی قبل از برقراری رابطه جنسی است. این مرحله برای آماده سازی بهتر زن برای یک رابطه زناشویی موفق است. قبل از رابطه جنسی باید با همسرتان یک کم شیطنت آمیز صحبت کنید. این صحبت های خیلی مهم است به این دلیل که در لا به لای این صحبت ها به راحتی نیاز های جنسی همسرتان را می توانید متوجه بشید و علایق او را کشف نمایید. این کار به شما کمک می کند که برای افزایش لذت همسرتان از کجا و چطور رابطه جنسی تان را شروع کنید و چگونه آن را به پایان برسانید. همینطور متوجه می شوید چه پوزیشنی را برای آن روز انتخاب نمایید و چه پوزیشن هایی مناسب آن روز نیستند.

گام سوم- شناخت آناتومی و نقاط حساس بدن زنان

یکی از مهمترین اعمالی که باید قبل از رابطه جنسی آن را انجام داد و از آن به خوبی اطلاعات کسب کرد، مربوط به نقاط حساس و آناتومی بدن خانوم ها است. چنانچه اطلاعات مناسبی در این زمینه نداشته باشید موجب می شود که دچار پریشانی و سرد گمی در رابطه زناشویی تان شوید. باید دانست که نقاط حساس بدن خانم ها را باید به ترتیب از نقاطی که حساسیت کمتری دارند شروع کرد و به کم کم به سمت نقاطی بروید که حساسیت بیشتری دارد. در این حالت زن به صورت پلکانی و کم کم لذتش افزایش یافته و در آخر رابطه جنسی به اوج لذت رسیده در نتیجه ارگاسمی کامل را تجربه می کند. اما اگر این مناطق را نشناسید ممکن است در ابتدا سراغ نفاط حساس تر بروید و در آخر رابطه زناشویی سراغ مناطقی که حساسیت کمتر بروید، در این صورت در ابتدا لذت جنسی همسرتان یک دفعه بالا رفته و در انتها که باید به اوج برسد ناگهان حس جنسی او فروکش کرده و موجب نارضایتی وی می شود. در نتیجه دانش از آناتومی بدن بانوان بسیار مهم و حائز اهمیت است.

در قسمت های بعدی این مقاله همراه ما باشید…

فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس ارائه دهنده انواع وسایل زناشویی مجاز با ارائه کاملا محرمانه