چگونه همسر خود را به ارگاسم برسانیم (قسمت سوم)

در دو قسمت قبلی در مورد روانشناسی روابط جنسی و همچنین اهمیت شناخت نقاط حساس بدن بانوان صحبت شد. در این قسمت می خواهیم در مورد دو گام بسیار مفید دیگر نیز صحبت کنیم که در یک رابطه موفق بسیار به شما کمک خواهد کرد.

گام چهارم – تنوع در رابطه جنسی

همنطور که می دانید درون واژن زنان چندین پایانه عصبی است. بهترین رابطه جنسی رابطه ای است که تمامی این پایانه های عصبی به ترتیب را تحریک شوند. اما پیدا کردن این پایانه های عصبی نیاز به مقداری تجربه دارد. شما می توانید با کم و زیاد کردن فشار و همچنین سرعت و زاویه حالت هایی را پیدا کتید که همسرتان در این حالت ها واکنش بیشتری از خود نشان داده و بیشتر تحریک می شوند. این حالت در خانم های مختلف با یکدیگر فرق دارد در نتیجه شما باید با امتحان کردن حالت ها و پوزیشن های مختلف بهترین پوزیشن را برای همسر خود پیدا کنید.

گام پنجم – رابطه دهانی را امتحان نمایید.

رابطه دهانی جزو رابطه های محبوب در بین آقایان است. با وجود اینکه آقایان از این رابطه بسیار لذت می برند اما بیشتر آقایان تمایلی ندارند که این رابطه را برای شریک جنسی شان انجام دهند. باید دانست که زنان نیز به مانند مردان از رابطه جنسی لذت می برند. چنانچه می خواهید لحظات بهتری را برای همسر خود رقم برنید، باید رابطه جنسی را در لیست برنامه هایتان قرار دهید. در زمان رابطه جنسی باید بیشتر تمرکزتان بر روی کلیتوریس باشد. اما این به این معنی نیست که از تحریک قسمت های دیگر کلیتوریس غافل شوید. در زمان رابطه جنسی دهانی چنانچه کم تجربه هستید، شاید بهتر باشد که از همسرتان بخواهید شما را راهنمایی کند و نقاطی را که بیشتر او را تحریک می کند تحریک نمایید.

در قسمت های بعدی این مقاله با ما همراه باشید…

فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس ارائه دهنده انواع کاندوم تاخیری، کاندوم خاردار، کاندوم حجم دهنده، نازک و تنگ کننده و … ژل های تاخیری، حجم دهنده و …