چگونه همسر خود را به ارگاسم برسانیم (قسمت چهارم)

در قسمت های قبل این مقاله به این موضوع اشاره شد که در یک رابطه جنسی چه اصولی را باید رعایت کنید و به اهمیت رابطه دهانی پرداختیم. در این قسمت نیز به این موضوع می پردازیم که دانستن فانتزی های ذهن همسرتان و همچنین تغییر فرد اکتیو در رایطه جنسی چقدر می تواند در یک رابطه جنسی موثر باشد.

گام ششم – فانتزی های ذهن همسرتان را از او بپرسید

هر زنی در ذهن و خیالات خودش نوعی فانتزی دارد که همیشه دوست داشته است که شریک جنسی اش او را به آن صورت ارضا کند. این تمایلات برای هر زنی متفاوت است و برای اینکه او را بتوانیم به بهترین شکل به ارگاسم برسانیم بهتر است که اینها را بدانیم. دانستن این ها به دو صورت امکان پذیر است: یا بر اساس تجربه و یا با سوال کردن از خود او. اصولا خانم ها در مورد این شرایط صحبت نمکنند مگر اینکه که احساس امنیت کامل کنند و بدانند که هدف اصلی شریک جنسی شان به اوج لذت و ارضا رساندن او است. در نتیجه همیشه سعی کنید که شرایطی را به وجود آورید که همسرتان به صورت کامل در آن احساس راحتی کند و این راز ها را با شما در میان بگذارد. این موضوع را بدانید که برای یک زن صحبت از این تمایلات بسیار سخت است و این شما هستید که می توانید با دادن احساس امنیت به او به این راز پنهان دست پیدا کنید.

گام هفتم – گاهی اوقات جایتان را با هم عوض کنید

برخی از خانم ها دوست دارند که در یک رابطه جنسی تسلیم باشند و کار را به دست شریک جنسی شان می سپارند. اما برخی دیگر ترجیح می دهند که در طول یک رابطه زناشویی کنترل امور را به دست بگیرند و ابتکار عمل داشته باشند. این حالت در خانم های مختلف متفاوت می باشد و همچنین در زمان های مختلف نیز می تواند تمایلات خانم ها با زمان های دیگر متفاوت باشد. در نتیجه اصولی ترین راه داشتن تنوع و تغییر فرد اکتیو و فعال در رابطه جنسی است.

دانستن نکاتی که در این مقاله برای شما عزیزان بازگو شد بسیار حیاتی است و می تواند به رابطه زناشویی شما رنگ و بوی دیگری بدهد همچنین داشتن یک رابطه جنسی عالی و بی نقص می تواند مشکلات دیگر زندگی شما را نیز تحت تاثیر قرار داده و آنها را تا حدی چشمگیری در زندگی تان کمرنگ کرد.

فروشگاه اینترنتی فنسی باکس

فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس با هدف داشتن آموزش در زمینه دانش زناشویی تاسیس شد و با ارائه بهترین برند های کاندوم و لوازم زناشویی مجاز به شما در هر چه بهتر شدن یک رابطه زناشویی کمک خواهد کرد.

شما می توانید با کلید واژه های خرید کاندوم، خرید اینترنتی کاندوم، خرید کاندوم مشهد، خرید اینترنتی کاندوم نازک، خرید کاندوم خاردار، خرید کاندوم تاخیری و … ما را در گوگل جستجو کرده و علاوه بر آموزش های لازم، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت کاملا محرمانه درب منزل تحویل بگیرید.