آموزش اولین رابطه جنسی برای آقایان (قسمت اول)

چنانچه شما یک فرد بالغ هستید و تا به حال رابطه زناشویی را تجربه نکرده اید و با با زنی می خواهید رابطه برقرار کنید که تجربه اش در این زمینه از شما بیشتر است، مطمئنا دچار استرس هایی خواهید شد که آیا از پس این کار بر می آیید یا نه. اینکه شما احساس اضطراب و استرس داشته باشید کاملا برای شما طبیعی است. جالب است بدانید خیلی اوقات آقایانی که تجربه رابطه جنسی و آمیزش را به کرات دارند نیز دچار این استرس می شوند. اما نکته قابل توجه این است که اصلا لازم هست که به شریک جنسی تان بگویید که تا حالا رابطه جنسی و آمیزش داشته اید یا خیر؟

این که شما بگویید که تا حالا تجربه رابطه جنسی و سکس را داشته اید یا خیر بستگی به شما و شریک جنسی تان دارد. خیلی اوقات خانم ها از اینکه فکر کنند باید به شریک جنسی شان یاد بدهند که چگونه او را ارضا کند کلافه می شوند و همینطور خیلی از خانم ها از اینکه در سکس و رابطه زناشویی مجبور باشند رهبر باشند و کنترل اوضاع را به عهده بگیرند خسته می شوند. در نتیجه بیان کردن این موضوع  کاملا بستگی به خودتان دارد.

اما در حالت کلی چنانچه فردی که می خواهید با او رابطه برقرار کنید نامزد شما است، این موضوع که شما تا به حال رابطه جنسی را تجربه نکرده اید می تواند برایش بسیار خوب و لذت بخش هم باشد.

در این ادامه قسمت های دیگر این مقاله هدف این است که به شما روش صحیح برقراری یک رابطه جنسی را آموزش دهیم و بگوییم چگونه در اولین رابطه جنسی خود زن را مجذوب خود کرده و یک ارگاسم به یادماندنی را برای او رقم بزنید.