آموزش رابطه جنسی در شب زفاف (قسمت اول)

شب زفاف برای زوجین شب بسیار مهمی می باشد، به این دلیل که اولین ها همیشه به یاد ماندنی هستند و در این شب اولین رابطه جنسی شان را برقرار خواهند کرد. در نتیجه خاطره آن یک عمر برایشان خواهد ماند. در مورد این شب باید یک سری نکات را مدنظر قرار داد تا یک تجربه تکرار نشدنی را برای خود و همسرتان رقم بزنید.

نکته اولی که حتما باید در نظر داشته باشید این است که برای این شب برنامه ریزی داشته باشید و حتما زمان آن را با همسرتان در میان بگذارید تا او نیز برای این شب خودش را آماده کند. همچنین مکان رابطه جنسی تان را از قبل آماده کنید و همچنین این مکان را تا حد امکان از اضطراب و ناآرامی دور نگهدارید.

نکته بسیار مهم بعدی نیز زمانی است که می خواهید اقدام به برقراری رابطه جنسی کنید است. باید زمانی به این کار را انجام دهید که هم خودتان و هم همسرتان از نظر فکری و جسمی کاملا آماده، آزاد و راحت باشد. همسرتان نیز باید چنین شرایطی را داشته باشد. بهتر است که بلافاصله بعد از عقد یا عروسیتان نباشد. به این دلیل که اصولا شب عقد و یا عروسی خیلی خسته اید و از لحاظ جسمی اصلا آماده نیستید و اینکه ممکن است حواشی مجلس تان در این رابطه تاثیر گذار باشد.

نکته بعدی این است که حتما فضایی رویایی و دلنشین برای همسرتان درست کنید، شما می توانید به راحتی با چند شاخه گل و کم کردن نور همچنین روشن کردن چند شمع به راحتی یک فضای آرام را برای همسرتان فراهم نمایید.

در قسمت بعدی این مقاله به توضیحات تکمیلی شب زفاف خواهیم پرداخت و نحوه برقراری آمیزش و باید ها و نباید ها را عنوان خواهیم کرد.

فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکی ارائه دهنده انواع وسایل زناشویی مجاز با ارسال کاملا محرمانه به سراسر کشور