دوازده اصل رابطه زناشویی موفق

در دنیای امروز به دلیل درگیری های بسیار زیادی که برای افراد ایجاد شده است همه چیز در حال تغییر است از روابطه صمیمانه بین زوجین گرفته تا کارهای منزل و فعالیت های اجتماعی. و این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که رابطه والدین در آرامش خانواده نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. اگر خواهان این هستید که در رابطه تان یک گام به جلو بردارید لازم است که دوازده اصل رابطه زناشویی ای که در این مقاله بازگو می کنیم حتما مد نظر قرار دهید. این دوازده اصل به شما کمک می کند تا رابطه ای محکم، رضایت بخش و پایدار را تجربه نمایید.

اصل اول : برای رابطه خود اولویت قائل شوید

همیشه این موضوع هست که زمانی که زوجین به روابطه روز های اول خود فکر می کنند از خود می پرسند که تفاوت رابطه الان با قبلا چه هست؟ پاسخ این است که با بلوغ زندگی و رد کردن مسائل آن دوران و همچنین روابط عاشقانه ای که داشت اید. اما کم کم رابطه دو نفره در الویت دوم و الویت های بعدی قرار گرفته و در نتیجه کم رنگ و کم رنگ تر می شود. نکته قابل توجه در این پدیده، شروع اختلافات و همچنین دور شدن زوجین از یکدیگر است به طوری که کم کم زوجین با هم غریبه می شوند.

در فرهنگ اسلامی ما اولویت خانواده یک اصل به حساب می آید.  چنانچه رسول اکرم صلی الله علیه و آله  فرمودند: «هرگاه خدا به یکی از شما خیری عطا کرد، ابتدا خود و خانواده اش را از آن بهره مند سازد.» و نیز امام سجاد علیه السلام فرمودند: «اینکه وارد بازار شوم و پولی داشته باشم که برای خانواده ام گوشتی بخرم که بدان نیاز دارند، نزد من از آزادسازی برده ای محبوب تر است.» و این موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت است که چنانچه شما زندگی و باور های همسرتان را به خوبی درک نمایید، درک و همدلی به راحتی جایگزین دلخوری و عصبانیت می شود.

در قسمت های بعدی این مقاله با ما باشید تا بهترین راهنمایی ها را برای داشتن یک رابطه زناشویی بهتر و لذت بخش تر به شما ارائه شود.

فروشگاه اینترنتی فنسی باکس ارائه دهنده انواع کاندوم های خاردار، تاخیری، تنگ کننده، حجم دهنده و … و همچنین اسپری ها تاخیری و ژل های حجم دهنده، تاخیری و تنگ کننده شما را در رابطه ای هرچه محکم تر و پایدار تر راهنمایی می کند.