اصل چهارم : احترام به فردیت خود و همسرتان

در واقع ضمیمه اصل سوم این اصل می شود. این اصل به معنی احرام متقابل می باشد به این معنا که طرفین به موفقیت و رشد کردن یک دیگر اهمیت داده و در این راه به همدیگر کمک کنند. این حرف به معنای مثل هم فکر کردن نمی باشد. بسیاری فکر می کنند که در صورتیکه مانند هم فکر نکند به این معناست که دارای درک متقابل نیستند. باید گفت که این نگرش اشتباه بوده و پایه بیشتر اختلافات در خانواده و به خصص زوج های جوان می باشد. در صورتیکه به این اختلاف نظر ها احترام بگذارند و با دید مثبت به آنها نگاه کنند این اختلاف نظر ها می تواند مایه تحکیم خانواده نیز شود.
اما چنانچه این اصول رعایت نشود و احترام متقابل وجود نداشته باشد، باعث می شود که طرفین احساس عجز و بی ارزش بودن کنند.

اصل پنجم : در رابطه زناشویی و آمیزش جنسی تان با هم خوش بگذرانید

در بیشتر مواقع زوجین دوران نامزدی را بهترین دوران می دانند. اما با پیش آمدن کارهای دیگر مانند بچه داری، کار منزل، خانه داری و …کم کم صمیمیت در بین زوجین کم شده و رابطه گرم و صمیمی آنها کمرنگ تر می شود. در خیلی از مواقع زوجین کلا به رابطه جنسی برای مدت های طولانی فکر هم نمیکنند. در صوتیکه که یکی از کلید های حل این مشکل داشتن رابطه زناشویی موفق و لذت بخش است که موجب گرم تر و صمیمی تر شدن زندگی می شود. همچنین راه دیگر آن تنوع در رابطه زناشویی می باشد. ممکن است افراد رابطه زناشویی زیادی با مسرشان داشته باشند اما به این دلیل که در رابطه زناشویی شان هیچ خلاقیت و تنوعی به کار نمیبرند و حرکات آنها قابل پیش بینی است، دو نفر صرفا از لحاظ جسمی ارضا شده ولی از لحاظ روحی لذت چندانی را نمیبرند. شما می تواننید به راحتی و با تغییر نوع کاندومی که استفاده می کنید این مشکل را به راحتی جل نمایید. چنانچه در رابطه قبلی خود کاندوم خاردار استفاده کرده این می تواننید در این رابطه کاندوم عروسکی(فانتزی) استفاده کنید. مچنین در صورتی که کاندوم تاخیری استفاده کرده اید می توانید کاندوم خود را تغییر داده و از کاندوم فضایی و یا کاندوم خاردار استفاده نمایید. را دیگر آن تغییر راحیه کاندوم مورد استفاده است. مثلا چنانچه از کاندوم های میوه ای در رابطه های قبلی خود استفاده نمیوده اید می توانید کاندوم خود را تغییر داده و از کاندوم قهوه (کافه ) استقاده نمایید.

در همین راستا فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس با فروش انواع کاندوم خاردار، کاندوم تاخیری، کاندوم حجم دهنده و … و همچنین با فروش انواع ژل تاخیری، حجم دهنده و تنگ کننده واژن و اسپری تاخیری به شما در داشتن رابطه زناشویی ای بهتر و متنوع تر کمک می کند.