اصل پنجم: کار ها را عادلانه تقسیم نمایید

یکی از مهمترین پایه های رابطه چه جنسی و چه اجتماعی تقسیم عادلانه کار ها می باشد. به این معنی که چه در زندگی مشترکی که با همسرتان دارید و چه در زمان برقراری رابطه زناشویی و آمیزش کار ها را به طور عادلانه تقسیم نمایید. این پدیده در رابطه زناشویی باید با وسواس بیشتری رعایت شود و به این صورت نباشد که در زمان برقراری رابطه زناشویی یک نفر کامل فاعل باشد و دیگری مفعول. هر دو نفر باید در زمان سکس همکاری کنند. در غیر این صورت یکی از طرفین احساس خستگی کرده، و ناکارآمدی کرده و عصبانیت و عجز او را در پی دارد.

اصل ششم : به یکدیگر دلگرمی بدهید

یکی از اصل های رابطه جنسی دادن دلگرمی به یکدیگر می باشد. در خیلی از مواقع یکی از طرفین رابطه دارای ضعفی در یکی از بخش های رابطه جنسی و یا اجتماعی خود می باشد. این مسئله در رابطه جنسی بسیار خود را نمایان کرده و به چشم می آید. در این مواقع به جای اینکه به طرف سرکوب بزنیم و او را سرزنش کنیم، باید او را در جهت رفع این مشکل کمک کرده و سعی کنیم به او آرامش داده و به او در رفع این مشکل کمک نماییم. از مشکلاتی که زوجین در زمان برقراری رابطه زناشویی و سکس رنج می برند می توان به مشکل انزال زودرس در هر دو طرف ، کوچکی آۀت تناسلی مردان و یا خیلی باز بودن آلت تناسلی زنان و … اشاره کرد. در این موقع می توان به راحتی و با تهیه لوازم زناشویی مجاز این مشکلات را رفع نمود و به صورت موازی به درمان کامل این مشکل پرداخت تا هم طرفین از رابطه جنسی محروم نشوند و هم در آن زمان یک رابطه جنسی خوب و لذت بخش را تجربه نمایید.
شما می توانید برای رفع مشکل انزال زودرس در آقایان از کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری و یا ژل تاخیری استفاده نمایید. همچنین برای خانم هایی که از بوی بد ناحیه تناسلی و یا گشادی مهبل و آلت تناسلیرنج می برند، به راحتی می توان از ژل های خوشبو کننده و ضدعفونی کاننده ناحیه تناسلی و همچنین ژل و یا کاندوم تنگ کننده استفاده نمایند. مشکل کوچکی آلت تناسلی مردان نیز با به راحتی با ژل های افزایش حجم و همچنین کاندوم های حجم دهنده آۀت تناسلی قابل حل می باشد. بدین ترتیب با استفاده از کاندوم تاخیری، کاندوم افزایش حجم، ژل و اسپری زناشویی مورد نظر به راحتی این مشکلات را رفع کرده و از یک رابطه زناشویی خوب و لذت بخش بهره مند شد.