اصل هفتم: سعی کنید ارتباطی موثر داشته باشید

داشتن مهارت در برقراری ارتباطی موثر بسیار حائز اهمیت می باشد. برای فراگیری این مهارت ها می توانید به کتاب ها و یا مقالات مراجعه کرده و یا فیلم های آموزشی را دنبال نمایید. به این منظور فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم فنسی باکس فیلم ها و مقالات آموزشی در زمینه رابطه زناشویی برای شما محیا کرده است که می توانید از قسمت مطالب آموزشی و مقالات سایت به آنها درسترسی داشته باشد. باید دانست که دانستن این موارد به داشتن رابطه ای بهتر و صمیمی تر بین زوجین بسیار کمک کرده و در نتیجه بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین شما می توانید با بررسی انواع کاندوم ها و وسایل زناشویی مجاز تاثیر رابطه خود را چندین برابر کنید. به این منظور که چنانچه مشکلات زناشویی خود را بررسی کرده و مطابق با آن و در جهت رفع آن وسیله زناشویی خود را خریداری نمایید می توانید در این جهت گام موثری بردارید. به طور مثال اگر شریک چنسی شما از درد در زمان برقرار رابطه زناشویی و آمیزش رنج می برد شما می توانید به راحتی با استفاده از یک کاندوم چرب و روان این مشکل را برطرف نمایید و یا اینکه اگز از اندازه آلت خود راضی نیستید می توانید با استفاده از کاندوم حجم دنده و یا خردی ژل حجم دهنده به راحتی این مشکل را بر طرف نمایید. کاندوم خاردار هم در مواردی کاربرد دارد که شما می خواهید لذت رابطه زناشویی را برای خود و یا همسرتان چندین برابر کنید.

اصل هشتم: مشکلات را با هم حل نمایید

در زمان ایجاد مشکل چه در زندگی روزمره و چه در زندگی زناشویی سعی کنید به جای اینکه به دنبال مقصر باشید و یا پای دیگران را به زندگی خود باز کنید، دنبال راه حلی برای حل مشکل باشید. در مورد مشکل در رابطه زناشویی بهترین راه برای اینکه متوجه بشوید که همسرتان به چه نوع رابطه ای در آن لحظه احتیاج دارد بهترین راه این است که از خودش بپرسیدو با هم صحبت کنید به خصوص زمانی که اول ازدواج شما است و هنوز تجربه کافی ندارید. به طور مثال چنانچه شما از سایز واژن همسرتان راضی نیستید بخ جای سرزنش کردن او می توانید به راحتی با او در این زمنیه صحیت کرده و به او پیشنهاد خرید ژل تنگ کننده واژن دهید و یا خود از کاندوم تنگ کننده واژن خریدداری نمایید. و یا چنانچه از زود انزالی رنج می برید، کاندوم تاخیری، ژل تاخیری و اسپری تاخیری بهترین گزینه هایی است که می توانید از آنها استفاده نمایید.
فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس همراه شماست تا بهترین رابطه جنسی را به شما هدیه دهد. شما میتوانید با خرید انواع کاندوم تاخیری، حجم دهنده، تنگ کننده ، کاندوم خاردار و … در هرچه بهتر کردن رابطه زناشویی خود تلاش نمایید.