اصل نهم: نیاز های جنسی همسرتان را خوب بشناسید

یکی از مهمترین مواردی که باید در زمان برقراری رابطه زناشویی دانست این است که همسر شما از چه نوع ارتباط و چه نوع پوزیشینی بیشتر از همه لذت می برد و همینطور در لحظه برقراری رابطه جنسی و آمیزش بیشترین نیاز او چیست. دانستن این موارد به به بهتر شدن رابطه بسیار منم خواهد کرد. به طور مثال شاید همسر شما از رابطه اورال لذت بیشتری می برد تا اینکه مدت زمان رابطه جنسی بیشتر صرف دخول شود و یا اینکه دوست دارد که نوازش های پیش از رابطه زمان بیشتری را به خودش اختصاص دهد چرا که برایش لذت بخش تر است. یا در بعضی موارد شوهرش شما ترجیح می دد برای اینکه لذت بیشتری از رابطه ببرد ، شما از ژل تنگ کنده واژن استفاده نمایید و یا اینکه اجازه دهید تا او از کاندوم تنگ کننده واژن استفاده نماید. چنین شناختی از زندگی و باور های همسرتان می تواند درم و همدلی را جایگزین دلخوری و عصبانیت کرده و همچنین به داشتن آمیزش جنسی ای هر چه بهتر و لذت بخش تر به شما کمک کند.

اصل دوازده هم: از ابراز کردن محبت و صمیمت خود امتنا نکنید

در کنار حس کردن فیزیکی عشق، انسان ها به این نیز نیاز دارند که به صورت کلامی هم از همسر خود مورد توجه و عشق ورزی قرار گیرند. این نیاز از طریق ازدواج رفع می شود. محبت های متقابل، روابط زناشویی و آمیزش و عشق وزری های فیزیکی و کلامی موجب به وجود امدن رافت و صمیمیتی بین زن و شوهر می شود. مهمترین صمیمیتی که بین زوجین اتفاق می افتد، صمیمیت جنسی و آمیزش است. همچنین لمس کردن بدن یکدیگر، در آغوش گرفتن ، نوازش کردن، بوسیدن و … نیز که همگی می تواند محیا کننده یک رابطه موفق باشد می تواند صمیمیت جنسی شما را افزایش داده و موجب شود شما در زمان برقراری رابطه زناشویی حس بهتر و لذت بیشتری ببرید.
برای بالا بردن صمیمت جنسی و بهره مندی از لذت بیشتر در زمان برقراری رابطه زناشویی، بهتر است که تنوع را در دستور کار خود نیز قرار دهید و نگذارید که رابطه تان یکواخت و کسل کننده دنبال شود. یکی از بهترین راه های ایجاد تنوع استفاده از وسایل زناشویی مختلف به خصوص کاندوم می باشد. شما می توانید با خرید کاندوم خاردار همسر خود را به لذت بیشتر دعوت کنید. همچنین با خرید کاندوم تاخیری مدت زمان رابطه جنسی و عشق بازی خود را افزایش دهید. دیگر راه های افزایش مدت زمان رابطه جنسی خرید ژل تاخیری و یا خرید اسپری تاخیری می باشد. همچنین شما می توانید با استفاده زا خوش بو کننده های واژن شوهر خود را به وجد آورده و حسی بهتر را به او هدیه دهید. کاندوم های پرب و روان نیز به شما در هرچه لذت بخش تر کردن رابطه زناشویی کمک می کند. از دیگر مواردی که می تواند بسیار حائز اهمیت باشد خرید کاندوم حجم دهنده است. با رعایت موارد بالا می توانید به راحتی یک رابطه متنوع را برای خود و همسرتان تدارک ببینید.