معرفی کاندوم خاردار و کاندوم طعم دار

در قسمت قبل این مقاله کلیاتی در مورد کاندوم ها بیان شد، در این قسمت می خواهیم دو نوع از پرکاربردترین کاندوم ها را به همراه موارد استفاده از آنها معرفی کنیم.

۱) کاندوم خاردار

بار ها شده است که خانم ها در رابطه جنسی به دلیل اینکه لذت کمی می برند، ناراضی هستند و به دنبال راه چاره ای برای افزایش لذت جنسی خود می باشند. این مشکل در صورتی که ادامه دار باشد و حل نشود می تواند موجب نارضایتی کامل جنسی آنها شده و در این صورت دیگر میلی به برقراری آمیزش با همسر خود ندارند. پیشنهاد ما به شما کاندوم خاردار و کاندوم شیار دار است. شما می توانید با خرید کاندوم خاردار و شیار دار مناسب یهترین هدیه را به همسر خود بدهید و آن هم افزایش لذت جنسی در زمان سکس می باشد. کاندوم های خاردار و شیار دار طوری طراحی شده است که تمرکز خار هایشان بر روی نقاط حساس واژن خانم ها مانند کلیتوریس و نقطه جی می باشد. از جمله معروف ترین کاندوم های خاردار می توان به کاندوم خاردار درشت کاپوت، کاندوم خاردار درشت ناچ، کاندوم خاردار ایکس دریم، کاندوم خاردار ماتادور ناچ، کاندوم فضایی و … اشاره کرد.

۲) کاندوم های دارای رایحه و طعم دار

یکی از مهمترین مسائل در رابطه جنسی رعایت تنوع و خارج شدن از یک رابطه ثابت، قابل پیش بینی و کسل کننده است. یکی از بهترین راه ها برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی، استفاده از کاندوم های مختلف می باشد. یکی از مهمترین، هوس انگیز ترین و لذت بخش ترین کاندوم ها ، کاندوم دارای رایحه و طعم دار است. این نوع کاندوم ها برای انواع مختلف آمیزش استفاده می شود خصوصا برای زوجینی که علاقه به رابطه دهانی(اورال) دارند استفاده از این کاندوم به شدت توصیه می شود. از جمله کاندوم های طعم دار می توان به کاندوم میوه ای ناچ، کاندوم میوه ای ایکس دریم، کاندوم با راحیه قهوه ( کافه) ناچ، کاندوم دبل تاحیری ناچ با رایحه توت فرنگی، کاندوم تنگ کننده با رایحه انار و … اشاره کرد.
فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس مفتخر است با ارائه بهترین محصولات و آموزش های لازم در زمینه زناشویی شما را به برقراری رابطه زناشویی هرچه بهتر و آمیزش موفق تر کمک و یاری رساند.