آشنایی با کاندوم تاخیریمقدمه

در قسمت های یک و دو این مقاله با ویژگی های عمومی انواع کاندوم و اینکه چرا باید کاندوم را استفاده کرد آشنا شدیم. همچنین ویژگی های کاندوم های تاخیری و کاندوم طعم دار در ادامه بیان شد. در این قسمت می خواهیم به بررسی کامل کاندوم های تاخیری بپردازیم و ویژگی های این نوع کاندوم را بیان نماییم.

کاندوم تاخیری

بسیاری از زوج ها از مدت زمان رابطه زناشویی راضی نیستند. به این معنی که یکی از آنها ک اصولا مرد می باشد دارای مشکل زود انزالی بوده و قبل از اینکه شریک جنسی اش لذت کافی را از رابطه برده و به اورگاسم برسد و یا حتی به نزدیکی ارگاسم برسد، ارضا می شود. این مشکل در ظاهر کوچک می تواند دلیل بسیاری از مشکلات در زندگی زناشویی باشد. به طوری که کم کم موجب دور شدن زوجین از یکدیگر و حتی دعوا های خانوادگی و طلاق نیز شود. اما راه حل این مشکل بسیار ساده است.

درمان زودانزالی

یکی از ساده ترین راه ها برای درمان مشکل زود انزالی خرید کاندوم تاخیری است. استفاده از کاندوم تاخیری به مانند کاندوم های دیگر بسیار آسان است و احتیاج به مهارت خاصی ندارد و نکته مهم تر در مورد کاندوم تاخیری نیز این است که ضاهرش مانند کاندوم های دیگر است به طوری که شریک جنسی شما اصلا در زمان سکس متوجه نمی شود که شما از کاندوم تاخیری استفاده می کنید. کاندوم های تاخیری اصولا با نوع های دیگر کاندوم مانند کاندوم خاردار، کاندوم حجم دهنده، کاندوم تنگ کننده واژن، کاندوم طعم دار و … ترکیب می شود تا علاوه بر افزایش طول مدت رابطه زناشویی که باعث افزایش رضایت مندی جنسی می شود، میل و لذت جنسی را بالا برده و موجب تحریک و در نهایت ارگاسمی بهتر و لذت بخش تر شود.
از جمله بهترین کاندوم های تاخیری می توان به مواردی مانند کاندوم تاخیری ناچ با رایحه کافه (قهوه) کاندوم دو برابر تاخیری ناچ، کاندوم ایکس دریم توربو، کاندوم به شدت تاخیری آنجل، کاندوم تاخیری ارگاسم کاپوت و … اشاره کرد.
شما می توانید به راحتی و با جستجو کلمه خرید اینترنتی کاندوم تاخیری، فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس را پیدا کرده و خرید خود را به راحتی ثبت کرده و به صورت کاملا محرمانه درب منزل تحویل بگیرید. همچنین برای راحتی شما دوستان فروشگاه اینترنتی کاندوم فنسی باکس، پویشی را شروع کرده به نام خرید کاندوم ارزان، به این معنی که شما می توانید کاندوم مورد نظر خود را بین ۳۰ تا ۴۰ درصد زیر قیمت دیگر فروشگاه ها خریداری نمایید.