اهمیت پیش نوازی و معاشقه زوجین (قسمت اول)

مقدمه

چرا اغلب افراد در اول زندگی و دوران نامزدی دارای عشقی سوزان هستند اما پس از مدتی زندگی مشترک آنها سرد و بی روح می شود؟
چرا هیچ وقت شور و نشاط دوران نامزدی تکرار نمی شود و اغلب افراد حسرت آن دوران را می خورند؟
و اما چرا فضای رمانتیک و اشتیاق بین زوجین فروکش کرده و فضای گرم و صمیمی از دست می رود؟
از نظر شما کلید حل این مشکل چیست ؟
در این مقاله می خواهیم یکی از مهم ترین دلایل سرد و بی روح شدن زندگی را بگوییم. نکته هایی که می تواند زندگی شما را برای مدتی بسیار طولانی و مادام العمر تضمین نماید.

دوران نامزدی

اصولا در ابتدای یک رابطه دو طرف در حال درک کردن یکدیگر هستند و بیشتر سعی می کنند که هم را بشناسند و مرز های بین همدیگر را رد کنند. بیشتر افراد از زمان آشنایی تا زمان ازدواج با هم هیچ رابطه جنسی و آمیزشی بقرار نمی کنند. اما این امر بدان معنی نیست که حتی نمی توانند یکدیگر را لمس کنند. اتفاقا دوران نامزدی دوران یکدیگر را لمس کردن، بغل کردن، نوازش و بوسه می باشد. در این دوران باید میل خود را به راحتی به همسرتان ابراز کنید و به او نشان دهید که احساس بسیار زیادی نسبت به یکدیگر دارید. مهمترین کار دوران نامزدی نیز شناخت روحیات و خصوصیات اخلاقی طرف مقابل است و اینکه باید ها و نباید های او چیست و در یک رابطه جنسی از چه چیزی بیشتر لذت می برد.
زمانی که زوجین به مرحله نوازش و معاشقه پای می گذارند، بسیار تحریک پذیر هستند. بخش اعظم این تحریک پذیری به دلیل نوازن کردن ها و در آغوش گرفتن ها می باشد. به همین دلیل دوران ازدواج سرشار از حمام های آبگرم دو نفره و معاشقه های طولانی مدت می باشد. و حال اینکه چرا پس از مدتی این رابطه عاشقانه و سرشار از اشتیاق سرد و بی روح می شود؟
در قسمت های دیگر این مقاله به بررسی این موارد خواهیم پرداخت…
فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس