اهمیت پیش نوازی و معاشقه زوجین (قسمت دوم)

مقدمه

در بخش قبلی ( اول ) این مقاله به این موضوع پرداخته شد که در اول هر رابطه افراد به شدت به هم عشق می ورزند و نوازش می کنند. اما در انتها یک سوال نیز مطرح شد که چرا پس از چند وقت از شروع یک رابطه این ارتباط و عشق کمرنگ شده و شرکای جنسی روح و نشاط خود را از دست می دهند.

چرا رابطه زناشویی شور و نشاطش را از دست می دهد؟

من تصور می کنم که دلیل اصلی این مهم که موجب می شود اشتیاق و گرمی رابطه بین دو طرف از بین رود، این است که شرکای جنسی برای یکدیگر دیگر تنوعی ندارند و رابطه آنها به این دلیل که تکراری و قابل پیش بینی می شود، آن شور اولیه خود را از دست می دهد.
در ادامه نیز و با ادامه پیدا کردن این شرایط دو طرف رابطه زناشویی، دیگر همدیگر را لمس هم نمی کنند، چه برسد به ناز و نوازش. در این مواقع زوجین به نظر می رسد هدفشان از هم بستر شدن با یکدیگر فقط ارضا شدن جسمی است نه چیز دیگر. باید به این دوستان یادآور شد که ارگاسم فقط بخش کوچکی از رابطه جنسی و سکس است.
تمامی رابطه های زناشویی و آمیزش ها در ابتدا از جذابیت بالایی برخوددار است و مهمترین دلیل آن می تواند نوازش، لمس کردن و در آغوش گرفتن های بسیار زیادی باشد که در یک رابطه جنسی اتفاق می افتد. این امور که پیش نوازی اطلاق می شود، در بیشتر مواقع پس از چند سال کاملا به دست فراموشی سپرده می شود و به ندرت چنین اتفاقی می افتد که زوجین یکدیگر را در آغوش گرفته و کمی شیطنت به خرج دهند.
اما باید بگوییم که جای هیچ نگرانی ای نمی باشد. اگر شما حتی چند دهه از زندگی مشترک تان گذشته است، مطمئنا این توانایی را دارید که شور و اشتیاق اولیه زندگی را مجددا به زندگی بازگردانید و از زندگی مشترک سراسر محبت و نشاط خود لذت ببرید.
فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس بر آن است که در قسمت های دیگر این مقاله راه های برگشتن به یک زندگی پرنشاط را به شما آموزش دهد.