اهمیت پیش نوازی و معاشقه زوجین (قسمت چهارم و آخر)

پیش نوازش و معاشقه، کلید موفقیت یک رابطه جنسی

در قسمت های قبل مبنای یک رابطه خوب و کلید یک رابطه موفق را مطرح کردیم و گفتیم که رابطه جنسی و آمیزش بدون پیش نوازش و معاشقه صرفا یک همخوابگی و به ارضای جنسی می انجامد. ارضای جسمی که متاسفانه بیشتر باب شده است در بین زوجین می تواند عامل بیشتر اختلافات و درگیری ها باشد. زیرا فرد از لحاظ روحی ارضا نشده و خود می تواند به عنوان یکی از عوامل سرد شدن رابطه باشد که موجب دور شدن افراد از یکدیگر و طلاق عاطفی می گردد.

یکی از مهمترین دلایل پیشنوازی و معاشقه

چنانچه رابطه جنسی شما با کمی پیش نوازی همراه باشد موجب می شود که دو طرف رابطه قبل از اینکه مقاربت و نزدیکی به مرحله تحریک برسند. نتیجه اینکه هر دو نفرآماده تحریک شده اند این است که رابطه بهتری برقرار شده و ارگاسمی موفق تر انجام می گیرد. در نتیجه این ارضای موفق هر دو نفر رضایت بسیار بالایی از رابطه جنسی خود داشته و احساس بهتری بعد از رابطه چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی خواهند داشت.

نکته قابل توجه این است که پیش نوازی و معاشقه حتما لازم نیست که قبل از رابطه جنسی صورت گیرد. پیش نوازی حتی می تواند صبح، ظهر و چند ساعت مانده به رابطه جنسی آغاز کرد. همچنین لازم نیست که حتما پیش نوازی به رابطه در همان روز و یا اینکه کلا به رابطه بی انجامد. همین بوسه های کوچک و یهویی در آغوش گرفتن ها و نوازش های کوچک و کوتاه می تواند طرف مقابل را در رابطه جنسی بسیار تحریک کند. شما می توانید مثلا در زمان دیدن فیلم دست معشوقتان را به آرامی گرفته و نوازش کنید و یا اینکه دست روی پای او بگذارید و کمی هم شیطنت چاشنی کار کنید یا حتی خیلی زیاد : – )…

ولی این نکته را فراموش نکنید که اصل رابطه جنسی و رضایت آن داشتن یک سری پیش نوازش ها و معاشقات است که باید حتما انجام گیرد.

در کنار یک رابطه جنسی موفق داشتن ابزار برقراری یک رابطه جنسی مطمئن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد و موجب می شود که فرد نگرانی های یک رابطه جنسی مانند بارداری ها ناخواسته و … را نداشته باشد. این ابزارات می تواند شامل انواع مختلف کاندوم از جمله کاندوم  تاخیری که برای افزایش طول مدت یک رابطه جنسی بسیار حائز اهمیت می باشند، کاندوم خاردار که تحریک فیزیکی خانم را بالا برده و نتیجتا یک ارگاسم موفق را به ارمغان می آورد، کاندوم چرب و روان که موجب کاهش درد های مقاربتی می شود، کاندوم تنگ کننده که موجب تنگ تر شدن واژن بانوان شده و لذت را برای هر دو طرف افزایش می دهد و … و همچنین اسپری تاخیری، ژل های تاخیری و ژل حجم دهنده که موجب افزایش حجم آلت جنسی مردان می شود و ژل های بهداشتی واژن بانوان که بوی بد مهبل را می گیرد و … استفاده نمود.

شما می توانید از فروشگاه کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس به راحتی و در کمترین زمان ممکن کاندوم ارزان و با کیفیت را درب منزل خود به صورت کاملا محرمانه تحویل بگیرید و از داشتن یک رابطه مطمئن و خوب نهایت لذت را ببرید.