shampoo

راه های جلوگیری از ریزش مو ( قسمت پنجم)

مقدمه

در بخش های قبلی این مقاله در مورد یک سری از راهکار ها برای طبیعی برای جلوگیری از ریزش مو پرداخته شد و باید ها و نباید هایی در مورد روش نگهداری از موی سر بیان گردید. در این بخش می خواهیم از اهمیت شانه کردن و برس کشیدن به مو و همچنین معرفی یک سری محصولات مفید ضد ریزش مو معرفی نماییم.

 

شانه کردن مو را فراموش نکنید

شاید می توان گفت یکی از عادت های بسیار خوب که روزانه باید انجام گیرد شانه کردن مو های سر می باشد. این کار علاوه بر اینکه موجب مرتب شدن ظاهر مو های سر و ظاهر فرد می شود، به بهداشت فردی هم بسیار کمک می کند. اما باید یک سری نکات را در زمان شانه زدن مو های سری خود در نظر بگیرید. مثلا اینکه در زمانی که موهایتان خیس هستند از شانه زدن آنها باید به شدت دوری کنید. همچنین باید از شانه هایی استفاده کنید که دنده هایی بزرگ و پهن دارند تا به پوست و ریشه مو هایتان آسیبی نرسانند. همچنین نیازی به تکرار شانه کردن مو های سرتان نمی باشد، چرا که چنانچه این کار زیاد انجام گیرد می تواند باعث ضعیف شدن فولیکول های موی سر شما شده و خود باعث تشدید ریزش مو می شود.

تا الان را هایی برای پیشگیری از ریزش مو بیان شد. حال می خواهیم راه هایی برای درمان ریزش مو را مطرح کنیم.

از محصولات ضد ریزش مو استفاده کنید

همانطور که می دانید حل ریزش مو یکی از دغدغه های شرکت های تولید لوازم آرایشی بهداشتی می باشد که از دیرباز تاکنون به آن پرداخته و در مواردی بسیاری نیز موفقیت هایی کسب کرده اند. در نتیجه شما می توانید برای درمان ریزش موی سر خود سراغ محصولاتی بروید که ضد ریزش موی سر بوده و اختصاصا برای همین کار طراحی و ساخته شده اند. این محصولات به روش تغذیه موی سر، مواد لازم را جهت تقویت و همچنین افزایش خون رسانی به پوسته سر را فراهم می کند. از جمله مواردی که می توانید برای تقویت موی سر و یا درمان ریزش موی سر استفاده نمایید، محصولات ارفین فارما هستند. این محصولات شامل آمپول های ضد ریزش (ویال)، شامپو های تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده، شامپو ضد ریزش، و ماسک مو های رنگ شده و آسیب دیده، شامپو ضد شوره و همچنین شامپو مخصوص موهای چرب می باشد. تمامی این محصولات می تواند به خودی خود یکی از عوامل ریزش مو را حذف کرده و به کاهش ریزش موی سر شما بسیار کمک کند.

شما می تواند با خرید اینترنتی محصولات ضد ریزش مو از فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی و زناشویی فنسی باکس، از موهایی مناسب، پرپشت و سالم برخوردار باشید و از آنها نهایت لذت را ببرید.