shampoo

راهکار های تقویت موی سر ( قسمت دوم)

مقدمه

در قسمت اول مقاله ابتدا کلیاتی در مورد علل ریزش مو بیان شد و سپس یکی از راه های تقویت مو توسط روغن زیتون و ماساژ به همراه آن ارائه گردید. در این مقاله میخواهیم به روش های دیگر تقویت موی سر اشاره نماییم.

 

تقویت توسط حنا

به صورت عمومی از حنا برای رنگ کردن مو ها استفاده می شود، اما یکی از مهمترین مزیت های حنا در کنار قدرت رنگدهی به مو، مستحکم کردن ریشه مو و در پی آن تقویت موی سر می باشد. در حنا عناصری وجود دارد که موجب حفظ سلامت کلی مو شده و به دلیل خاصیت خنک کننده گی که حنا دارد، موهای آسیب دیده را ترمیم می کند. همچنین این ماده موثر در حفظ PH مو نیز بسیار کمک می کند. از دیگر ویژگی های حنا صاف و براق کردن مو های خشک و همچنین تقویت ریشه مو می باشد.

روش استفاده از حنا نیز به این صورت می باشد که یک فنجان حنا را با یک فنجان ماست در ابتدا مخلوط می کنید و این ماسک را به سر خود می زنید. هفته ای دو بار می توانید این ماسک را بر روی مو های خود استفاده نمایید.

 ترکیب حنا و قهوه برای تقویت مو

همانطور که پیش از این گفته شد، حنا خود دارای خواص بسیاری برای تقویت موی سر می باشد. این اثردهی آن زمان بیشتر نمود پیدا می کند که با قهوه همراه باشد. از سوی دیگر استفاده مرتب ترکیب حنی و قهوه موجب برطرف شدن ریزش مو می شود.

روش استفاده از ماسک حنا نیز به این صورت می باشد که ابتدا حنا را در ظرفی خیسانده و کمی پودر قهوه به آن اضافه نمایید. سپس خمیر ایجاد شده را بر روی سر خود قرار داده و به مدت نیم ساعت منتظر بمانید. همچنین می توان ترکیب حنا و قهوه را با آبلیمو و ماست نیز مخلوط نمایید و و شب تا صبح بر روی سر خود قرار داده، سپس بشویید.

هر دو روشی که در این قسمت از مقاله بیان شد بسیار تاثیر گذار و موثر می باشد. به این ترتیب شما می توانید به جای استفاده از قرص های تقویتی بسیار گران قیمت از این ترکیبات استفاده نمایید. همچنین می توانید برای تاثیر گذاری بیشتر نیز از آمپول های تقویت مو و ضد ریزش اورفین فارما و یا شامپو های ضد ریزش اورفین فراما نیز استفاده نمایید. همچنین چنانچه مو های شما آسیب دیده است در کنار این دو ترکیب می توانید از شامپو تقویت کننده مو های رنگ شده و آسیب دیده نیز استفاده نمایید.

فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی و زناشویی فنسی باکس با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. شما می توانید با کلید واژه های خرید شامپو آنلاین شامپو تقویتی، خرید اینترنتی شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده، و یا خرید آمپول های ضد ریزش اورفین فارما به راحتی ما را در گوگل پیدا کرده و خریدی مطمئن با محصولات با کیفیت را تجربه نمایید.